Wygląda na to, że Poznań to miasto, które już od jakiegoś czasu naturalnie mnie do siebie ciągnie … Czyżby serce mówiło mi, abym się przeniósł, zdradził swoją kochaną Warszawę? Może w tym mieście znajdę to czego szukam? Wyjdzie w praniu, ale póki co, przede mną pierwsza i najważniejsza impreza organizowana dla blogerów.
BLOG CONFERENCE POZNAŃ
BLOG CONFERENCE POZNAŃ
Blog Conference Poznań VS Spotkanie Blogerów Ogrodniczych

Jak wiecie organizowałem Spotkania Blogerów Ogrodniczych, podczas dwóch największych wydarzeń ogrodniczych w Polsce (Targi Gardenia i Zieleń to Życie). Organizacja takiego wydarzenia to duże przedsięwzięcie, które kończyło się SUKCESEM pod każdym względem – Fantastyczni patroni wydarzenia (Biznes OgrodniczyGardeners’ World edycja polskaKocham OgródLider Branży OgrodniczejMój Piękny OgródPrzepis na Ogród oraz ZielonyOgrodek.pl).  Sponsorzy, dzięki którym wszystko mogło się odbyć na tak wysokim poziomie m.in.  PNOS – Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. ,Protect Garden,  Plantpol  czy  Agrecol i oczywiście to co najważniejsze – LUDZIE– uczestnicy, dla których było to organizowane. Zawiązały się fantastyczne przyjaźnie, znajomości, współprace, relacje… Wielopłaszyznowość tego wydarzenia sprawia, że czuję się dumny, że byłem organizatorem tego wydarzenia i  tak dużo udało mi się zdziałać w tym temacie.

Spotkanie blogeów ogrodniczych

Po drugiej stronie lustra…

Tym razem usiądę po drugiej stronie – na widowni i sam będę się uczyć, chłonąć atmosferę, słuchać i obserwować. Na stronie wydarzenia możemy przeczytać, że Blog Conference Poznań (#BCPoznan) to wydarzenie dla wszystkich twórców internetowych oraz osób związanych z Influencer marketingiem. Organizatozy stawiają na merytoryczne i praktyczne prelekcje, uczą jak budować własną markę i relacje z klientem. zgadam się z ich stwierdzeniem, że tworzenie w sieci to praca i jest poważnym zajęciem z bardzo dużym potencjałem reklamowym. Ten kto pisze, i ogarnia wszystkie czynności związane z zamieszczaniem wartościowych treści w Internecie, wie doskonale, że to wytężona praca związana z ogromną ilością czynności zanim wpis trafi na bloga do czytelnika.

Blog Conference Poznań
Blog Conference Poznań
Blog Conference Poznań

Póki co, niecierpliwie czekam aby przekonać się o tym, co może mnie spotkać na miejscu. Niedługo bukuje hotel a na 30 dni przed wyjazdem bilety kolejowe i ruszam w siną dal spotkać się z ludźmi podzielającymi moją pasję i zafascynowanie social mediami ;). Wiąże z tym wydarzeniem duże nadzieje – że usłyszę coś nowego – konkretnego i praktycznego – a nie tylko lanie wody – Z pewnością chciałbym wykorzystac później tę wiedzę w praktyce. Tak więc Czas start! Wielkie odliczanie trwa!

Brak komentarzy

Twój komentarz