Bombowe warsztaty KUSUDAMA

Bombowe warsztaty KUSUDAMA. Nie wiesz co zrobić w Mikołajkowy wieczór? Jak zorganizować czas dziecku lub sobie? Mam wspaniały pomysł. Koniecznie spędź go razem z Bombką dla Każdego na bombowych warsztatach.  Nauczysz się robić prawdziwe rękodzieło.  Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się co można zrobić z kolorowego papieru podpowiem Ci że małe  i duże cuda. Kusudama – brzmi trudno? Nic prostszego. To tylko i aż ozdoba wykonana w całości z papieru w kształcie kuli.  Na bombowych warsztatach nauczysz się niczym mistrz japońskich sztuk walki poskramiać  kawałki  papieru bez pomocy nożyczek w taki sposób, aby zamieniły się w piękne kwiaty. Dzięki temu uda Ci się samodzielnie wykonać wspaniałą ozdobę.
Bombowe warsztaty KUSUDAMA
Bombowe warsztaty KUSUDAMA
 Bombowe warsztaty KUSUDAMA

Wykonaną Kusudamę  możesz powiesić na choince lub podarować najbliższej osobie jako własnoręcznie wykonany prezent. Szukasz sposobu jak oryginalnie ozdobić mieszkanie lub dziecięcy pokój. Kusudama to jest to. Girlandy takich samodzielnie wykonanych kwiatowych bombek w połączeniu z lampkami ledowymi stanowią niebanalną ozdobę ściany czy okna. W pokojach młodszych dzieci z powodzeniem możemy wykorzystać je jako zwisające ozdoby żyrandola lub karnisza.

Bombowe warsztaty KUSUDAMA
Bombowe warsztaty KUSUDAMA
 Do kogo  kierowane są te warsztaty?

Bombowe warsztaty kierowane są do wszystkich od 7 do 107 lat. W warsztatach mogą uczestniczyć zarówno same dzieci jak i dorośli. Jednak jeśli jesteś rodzicem przyjdź razem z pociechą. Jeśli masz siostrzenicę, bratanka lub inne dziecko w rodzinie, jesteś wychowawcą w przedszkolu zabierz ze sobą  małych artystów. Zajęcia te pozwolą na spędzenie wolnego czasu w sposób kreatywny. Możesz w miły sposób spędzić  fajne chwile z własnym dzieckiem, lub przyjść z osobą towarzyszącą. Zajęcia pomogą odkryć skrywane talenty artystyczne i pokażą jak bardzo uzdolniony jesteś.

Jak zapisać się na bombowe warsztaty? Gdzie się odbędą?

Chcesz mieć pewność, że będziesz miał miejsce na zajęciach, napisz na PRV i zarezerwuj miejsce. Liczba osób ograniczona, preferujemy małe grupy maksymalnie 4-6 osób.

Dokonaj wpłaty na numer konta  63 2490 0005 0000 4000 6918 5418 w tytule wpisując BOMBOWE WARSZTATY + imię i nazwisko. Koszt warsztatu to jedyniea 45 złotych.  Warsztaty będą się odbywały na Żoliborzu, blisko stacji metra, autobusu i tramwaju w dniu 3 grudnia o godzinie 18.

Bombowe warsztaty KUSUDAMA
Bombowe warsztaty KUSUDAMA

Czas trwania takich zajęć to około 1,5 godziny. Na warsztaty należy obowiązkowo zabrać dobry humor i odrobinę cierpliwości.  Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zabawy. Podaruj sobie odrobinę przyjemności –  bombowe warsztaty z robienia kusudamy to jest to.

Bombowe warsztaty- KUSUDAMA czy to brzmi interesująco?

 

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Twój komentarz