Czy grasz już w zielone na legalu?

Szukasz pomysłu na spędzenie weekendu? Zabrakło Ci koncepcji na organizację imprezy integracyjnej dla pracowników? Nie wiesz jak urozmaicić event? Szukasz oryginalnego prezentu? Nie martw się mam rozwiązanie. Nie narzekaj, że zimno, mokro i dzień krótki. Zapomnij o tym że jesień w pełni i zieleń przemienia w złoto, brąz i czerwienie. Jednak ja Wojtek Wardecki mam radę na to, jak zatrzymać zieleń i to zieleń na legalu w waszych domach na długo…
Czy grasz już w zielone na legalu
Czy grasz już w zielone na legalu
Czy grasz już w zielone na legalu?

Wszyscy, którzy znają moją stronę W-OGRODZIE.COM znają też warsztatownię i akcję zielone na legalu. Właśnie ona jest alternatywą dla tych, którzy tęsknią za słońcem, zielenią, kwiatami czy zapachem lasu. Chcę zaprosić wszystkich do udziału w warsztatach podczas, których można stworzyć własny las w słoju, ogród w szkle, kokedamę, żywy obraz czy też las w żarówce.

 To właśnie Ty, powinieneś tu być!

Zastanawiasz się czy to propozycja dla Ciebie? Oczywiście, że tak. Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy chcą się czegoś nauczyć, wykazać  kreatywnością, stworzyć coś pięknego dla siebie bądź bliskich lub zabrać to do domu. Nie ma znaczenia czy masz kilka, kilkanaście czy też kilkadziesiąt lat. Jesteś uczniem, pracujesz w korporacji czy też zajmujesz się zawodowo domem. Jeśli chcesz mieć coś niepowtarzalnego i unikatowego oraz dodatkowo  wykonać to sam koniecznie skorzystaj z propozycji warsztatowni i zielonego na legalu. Oferta warsztatów jest bardzo szeroka dlatego jestem pewien, że każdy znajdzie coś dla siebie. W świetnej atmosferze i pod moim czujnym okiem uda się  wykonać mały cud świata.

Zobacz co możesz stworzyć samodzielnie                                          

Ogród w szkle, niczym kawałek zaczarowanego świata będzie zdobił, każde pomieszczenie i pozwoli cieszyć się swoim pięknem każdego dnia. Rośliny, które dobierzesz sprawią, że kompozycja będzie indywidualna i niezapomniana. Stanie się odzwierciedleniem Twojej artystycznej duszy, którą z pewnością w sobie odkryjesz podczas warsztatów.   Magiczny efekt uzyskasz dokładając do tego światełka, które z powodzeniem stworzą niezapomniany nastrój wieczorami.

 

Las w słoju

czyli mały kawałek natury zamknięty w szklanej bryle. Pozwoli cieszyć oko przez bardzo długi czas. Specjalnie dobrane rośliny sprawią, że patrząc na swoje dzieło poczujesz w sobie zew dzikiej przyrody. Paprocie, mchy i wszystko co wykorzystasz do stworzenia słoja da uczucie ujarzmienia piękna i zatrzymania czasu. Tak jak w przypadku ogrodu w szkle lampki LED uzupełnią kompozycję sprawiając, że wydobędziesz magię z głębi lasu w słoju.

Czy grasz już w zielone na legalu?
Las w żarówce

czyli zielona energia to propozycja dla każdego kto chce wykazać się precyzją i pomysłowością. Niezbędna będzie pewna ręka i dokładność. Za pomocą specjalistycznych narzędzi zamkniesz las w żarówce i będziesz obserwować jak pięknie się prezentuje. Specjalnie dobrane rośliny pozwolą cieszyć się własnoręcznie zrobioną żarówką długi czas. Podziwiając las w żarówce, który jest wspaniałym elementem aranżacji wnętrza zrozumiesz dlaczego to zielona energia…      

Czy grasz już w zielone na legalu?
Kokedama- wiszący ogród, kula mchu

Kokedama, to nowy pomysł na rośliny w domu. Kochasz zieleń, ale nie masz miejsca na doniczki? Kokedama to wspaniałe rozwiązanie dla Ciebie. Kula mchu rozpoczyna sezon na nowoczesną formę. Ten wiszący ogród nie zajmuje miejsca i budzi wiele pozytywnych emocji. Podczas zajęć w warsztatowni nauczysz się jak stworzyć taką niebanalną ozdobę. Będziesz ją prezentować z dumą wszystkim znajomym. Taka forma bonsai nie wymaga wiele uwagi, jest idealna dla zapracowanych.

Czy grasz już w zielone na legalu?
kokedama                     
Żywe obrazy, zielona ściana

Każdy marzy, aby otaczały nas piękne przedmioty. Podziwiamy obrazy, ale kto ma żywy obraz, zmieniający się każdego dnia? Zastanawiałeś się jak to możliwe? Połącz sztukę z ogrodnictwem. Przyjdź na warsztaty z tworzenia żywych obrazów.  Sam wymaluj swój własny obraz roślinami w specjalnej formie. Ograniczać może tylko nasza wyobraźnia. Nie wymagające w utrzymaniu arcydzieło, nada każdemu wnętrzu lekkości i przytulności.

Domek dla owadów

Jeśli szczęśliwie jesteś właścicielem domu lub działki możesz pomóc mniejszym braciom przetrwać zimę i dać im dach nad głową. Owady zapylające niestety nie mogą dostać kredytu i bez Twojej pomocy mogą nie przetrwać. Dzięki warsztatom dowiesz się jak stworzyć przytulny kąt dla pszczół i owadów. Gdzie go umieścić aby stworzyć optymalne warunki zimowania? Dzięki temu wiosną nasze ogrody zakwitną jeszcze piękniej, a miód będzie smakował jeszcze lepiej.

Podczas warsztatów w warsztatowni stworzycie Państwo krok po kroku lasy w słoju, ogrody w szkle, las w żarówce, własną kokedamę czy też żywy obraz. Nauczycie się też budować domy dla owadów. Wszystko to własnoręcznie. Dostaniecie też zastrzyk niesamowitej pozytywnej energii, która płynie z obcowania z zielenią. Nauczycie się od podstaw, jak dbać o wytwór pracy własnych rąk. Ujarzmicie piękno i zamkniecie je szkle czy też ramie. Będziecie autorami najpiękniejszych elementów aranżacji wnętrz, pełnych smaku i dobrego gustu. Wszystko to co zrobicie zabierzecie do domów…

Możecie też podarować wasze słoje, żarówki czy kokedamy bliskim w prezencie.

Zapraszam wszystkich chętnych do odwiedzenia strony internetowej W-OGRODZIE.COMfanepage’a na fecebooku, obserwowania mnie na instagramie ,oraz do kontaktu mailowego kontakt@w-ogrodzie.com lub telefonicznego.

 

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Twój komentarz