Gwiazdkowe warsztaty las w żarówce 2+1 gratis

To już ostatni gwizdek przed świętami, żeby własnoręcznie zrobić prezent dla kogoś bliskiego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Tym razem specjalna promocyjna oferta 2+1
Gwiazdkowe warsztaty las w żarówce
Gwiazdkowe warsztaty las w żarówce
Gwiazdkowe warsztaty las w żarówce

Co oznacza 2+1? Każda osoba, która wykona 2 żarówki w cenie 130zł (65zł/sztuka) – trzecią robi GRATIS!!! Może ją zrobić dla siebie lub podarować komuś bliskiemu! Warsztaty odbywają się na Żoliborzu w kameralnej grupie do 6 osób. Dojedziesz do nie metrem, tramwajem i autobusem.

EUREKA! To super pomysł

Podsunę Ci także inne rozwiązania:
1. Przyjdź z kimś bliskim na warsztaty
2. Podaruj voucher imienny na warsztaty
3. Kup gotowy las w żarówce

Aby, mieć zapewnione miejsce, należy dokonać płatności na konto:
13 1140 2004 0000 3002 7560 9430. Tytuł wpłaty: Las w żarówce DATA +GODZINA + imię nazwisko uczestnika. Koszt warsztatu – 130ZŁ. Jeśli zdecydujesz się zrobić więcej lasów w żarówce, to każdy kolejny będzie w cenie 50zł/sztuka.

Możesz dokonać rezerwacji PISZĄC WIADOMOŚĆ na FB NA RIV.  Rezerwacja jest ważna 2 dni.
W tym czasie należy dokonać wpłaty na konto.  W przypadku braku wpłaty w tym czasie, rezerwacja zostanie anulowana.

Szczegóły warsztatowe

Każdego dnia tj. 18/19 i 20 grudnia odbywają się warsztaty o godzinie 10.00 i godzinie 18.00. Zajęcia trwają około 2godzin – chyba, że chcesz posiedzieć u mnie i napić się herbaty lub kawy to nie wyganiam ;).
UWAGA! decyduje kolejność zgłoszeń

Nie zwlekaj – ilość miejsc ograniczona!

Zapraszam także na warsztaty zaplanowane w przyszłym roku:

Warsztaty tworzenia ogrodów w szkle

Warsztaty dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć jak stworzyć ogród w szkle krok po kroku. Warsztaty prowadzone są przez Wojciecha Wardeckiego – blogera, ogrodnika z pasji i wykształcenia, zawodowo zajmującego się projektowaniem ogrodów i tarasów, aranżacją roślin w przestrzeniach biurowych i usługowych.

„Las w żarówce – zielona energia”

Targi Ogrodnicze Gardenia  już za chwilę… A ja będę na nich prowadzić warsztaty i szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać, bo mam sentyment do nich! jako do wydarzenia, jako do organizacji, do wystawców, do atmosfery jaka tam panuje…. To właśnie te Targi otwierają sezon ogrodniczy w Polsce nich spotykają się najwięksi i najlepsi.  Bogactwo oferty jest tak duże, że nie wiem na o się zdecydować….Hale natomiast są tak rozległe, że trzeba brać buty na zmianę, bo nogi bolą od chodzenia! Gorąco polecam i swoje warsztaty i same targi! Jeśli witać wiosnę, to tylko w Poznaniu!

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Twój komentarz