I Spotkanie Blogerów Ogrodniczych

Spotkanie Blogerów Ogrodniczych, to miejsce dla Ciebie jeśli piszesz „zielonego” bloga? Prowadzisz facebookowy fanpage o tematyce ogrodów, kwiatów, warzyw, ziół, projektowania ogrodów? Interesujesz się ogrodnictwem, architekturą krajobrazu, uprawą roślin? A może czytasz i śledzisz blogi poświęcone kwiatom, owocom, warzywom? jeżeli tak to … Zapraszamy na I Spotkanie Blogerów Ogrodniczych w Poznaniu. Odbędzie się ono podczas Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA.
Spotkanie Blogerów Ogrodniczych
Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA
Jaki ma Cel Spotkanie Blogerów Ogrodniczych w Poznaniu?

Oficjalną stroną Spotkania Blogerów Ogrodniczych jest ocena i wspólna dyskusja czego brakuje na rynku ogrodniczym. Czy aktualna oferta jest atrakcyjna dla konsumenta. Może ktoś z Was zauważył czego na nim brakuje? Chcemy zebrać wszystkie sugestie, zrobić burzę mózgów i napisać relacje z targów. Może jako grupa będziemy w stanie zasygnalizować firmom czego oczekujemy od nich jako liderów rynku. Na co kładziemy największy nacisk i co jest dla nas najważniejsze. Bo kto obiektywnie może ocenić potrzeby rynku jak nie konsumenci?

Natomiast nieoficjalną Powodem spotkania Blogerów jest szansa na osobiste spotkanie, poznanie się bliżej „face to face” i porozmawianie.

Dajcie znać czy weźmiecie udział  – TUTAJ

NA Spotkanie Blogerów Ogrodniczych ZAPRASZAJĄ:

Łukasz Skop, redaktor strony Bez-Ogródek

Wojciech Wardecki, redaktor strony W-OGRODZIE Wojciech Wardecki tel. 513404039

 

PODOBNE ARTYKUŁY

3 Komentarze

Twój komentarz