FLOWER POWER 2015 -Konkurs ogrodniczy

Zapraszam Wszystkich razem z fundatorami nagród do udziału w drugiej edycji konkursu FLOWER POWER. W zeszłorocznej edycji konkursu wzięło udział blisko 300 osób, które nadesłało zdjęcia konkursowe. Spośród nich, zostało wyłonionych 66 zdjęć, które otrzymały nagrody przez fundatorów i internautów. W tegorocznej edycji, zadaniem uczestników jest przesłanie jednego zdjęcia, które ukazuje bogactwo i siłę kwiatów na adres w-ogrodzie@w-ogrodzie.com. Do wygrania liczne nagrody, które będą prezentowane w miarę upływu czasu na stronie wydarzenia na Facebooku. Przekonaj fundatorów, że to właśnie Twoje zdjęcie powinno wygrać! Zwiększ swoje szanse, zaproś znajomych do wspólnej zabawy, udostępniaj i zbieraj głosy!

FLOWER POWER PLAKAT

Regulamin konkursu FLOWER POWER:

1) Uczestnictwo w konkursie „FLOWER POWER”
– Uczestnikiem może być każda osoba, która nadeśle wykonaną przez siebie fotografię na adres mailowy organizatora w-ogrodzie@w-ogrodzie.com
– Zadaniem uczestnika konkursu „Flower Power!”, będzie zobrazowanie różnorodności, bogactwa i siły kwiatów, które nas otaczają.
– Każdy uczestnik może zgłosić jedno zdjęcie przedstawiające kwiat lub kwiaty. Sposób wykonania zdjęcia jest dowolny.
– Zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko autora zdjęcia
– Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich nieodpłatne opublikowanie
na fan page-u W-OGRODZIE
– Wysłanie zdjęcia konkursowego, jest równoznaczne z wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia konkursu.

CZAS TRWANIA KONKURSU FLOWER POWER
5 lipca 2015 – ogłoszenie konkursu (niedziela)

20 lipca – termin nadsyłania zdjęć konkursowych

21 lipca – termin publikacji zdjęć konkursowych
31 lipca – ogłoszenie wyników konkursu
WYŁONIENIE ZWYCIĘZCÓW KONKURSU FLOWER POWER

– Spośród nadesłanych zdjęć nagrodzone zostaną te, które zbiorą najwięcej „lajków”, a także prace wybrane przez fundatorów i organizatora.
– Sposób wyłonienia zwycięzców został ustalony pomiędzy organizatorem a fundatorami nagród
– Nagrody za udział w konkursie zostaną wysłane w ciągu 30 dni od dnia ogłoszenia wyników

DODATKOWO:
– Organizator pozostawia sobie prawo, do usunięcia zdjęcia konkursowego, w przypadku naruszenia regulaminu konkursu „FLOWER POWER”
– Zgłoszenie zdjęcia nie znosi praw autorskich i jakiekolwiek ich wykorzystanie poza konkursem będzie wymagało zgody autora.

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Twój komentarz