KONSULTACJA OGRODNICZA

Wraz z nowym rokiem postanowiłem wprowadzić sporo zmian w firmie. Jedna z nich polega na wprowadzeniu odpłatnych konsultacji których będę udzielać.

Konsultacja ogrodnicza

CZEMU WPROWADZIŁEM PŁATNE KONSULTACJE?

W ciągu roku wielokrotnie spotykamy się z potencjalnymi klientami z którymi rozmawiam o pielęgnacji, aranżowaniu czy projektowanie ogrodów balkonów i tarasów. Często spotkanie kończą się podaniem sobie ręki i rozejściem się. Okazuje się, że potencjalni klienci zbierają oferty i wybierają najczęściej tę najtańszą, która w moim odczuciu nie zawsze jest dobra (ale to już inny temat).
Na takie spotkania w ciągu roku poświęcam bardzo dużo czasu. A jak wiadomo Czas to pieniądz. Postanowiłem wprowadzić odpłatne konsultacje, aby oszczędzić swój czas, którego w sezonie i tak mam mało. Wiadome jest, że to co jest darmowe, najczęściej jest niedoceniane. W chwili kiedy trzeba za to zapłacić, wiąże nas „umowa” w której za usługę lub towar należy się opłata.

PORADY OGRODNICZE

Konsultacja ogrodnicza


Jeśli chodzi o porady na moim FB specjalnie z myślą o Was uruchomiłem jakiś czas temu dwie grupy na swoim FB. Jedna jest poświęcona kwiatom domowym druga ogrodów, balkonów i tarasom. Na niej możecie wraz z innymi członkami grupy wymieniać się doświadczeniami, wymieniać się zdjęciami,dzielić informacjami (wolnymi od Spamu, który jest surowo zabroniony). Z mojej strony w grupie możecie liczyć na merytoryczny nadzór nad zadawanymi pytaniami.
Więc już dziś Was zapraszam do dołączenia do grup i aktywny udział.

Jeśli docelowo klient zdecyduje się na dalszą współpracę, kwota konsultacji jest odejmowana od kosztów wizyty w ogrodzie, na balkonie czy tarasie. Uważam to za uczciwe rozwiązanie.

Konsultacja ogrodnicza

JAK WYGLĄDAJĄ KONSULTACJE OGRODNICZE?
Spotykamy się w miejscu inwestycji i odpowiadam na wszystkie pytania ogrodnicze związane z aranżacją ogrodu, balkonu czy tarasu. Po spotkaniu, podsumowanie spotkania i ustalenia zostają wysłane na maila klienta.

Zapraszam do kontaktu

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Twój komentarz