Życie nieustająco zaskakuje! W marcu 2015 roku odbyło się Pierwsze Spotkanie Blogerów Ogrodniczych w Poznaniu. Miało ono miejsce podczas Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. Od tego czasu wiele się wydarzyło. Wzrosła świadomość blogerów, ale i firm ogrodniczych. Najlepszym dowodem na to, jest zbliżający się Ogólnopolski Konwent Blogosfery Ogrodniczej organizowany w Poznaniu.
Konwent Blogosfery Ogrodniczej w Poznaniu
Konwent Blogosfery Ogrodniczej w Poznaniu
Konwent Blogosfery Ogrodniczej w Poznaniu

Podczas tegorocznych Targów w Poznaniu miałem przyjemność rozmawiać na temat planowanego konwentu i ku wielkiej radości doszedł on do skutku! Odbywa się już na przełomie czerwca i lipca w Poznaniu! Tym bardziej cieszę się, że mogę stać się małą cząstką tego wydarzenia i cieszę się, że mam w tym swój wkład! Całemu przedsięwzięciu towarzyszy mój kochany zielonyogrodek.pl, który został partnerem medialnym i wspiera zbliżające się spotkanie! Muszę dodać, że objął także swoim patronatem medialnym zbliżające się 6 SPotkanie Blogerów Ogrodniczych w Warszawie. Dziękuję, że wspieracie nasze działania i ciągle nas dopingujecie!

Kilka słów o Konwencie Blogospfery Ogrodniczej

Organizatorem tego wydarzenia są TARGI GARDENIA a patronat medialny został objęty przez LIDERA BRANŻY OGRODNICZEJ. Jak zapowiada organizator, zapowiada się niepowtarzalne wydarzenie, które jako jedyne w Polsce umożliwi miłośnikom ogrodów rozwinąć swoją pasję w towarzystwie znanych i lubianych blogerów,
vlogerów i youtuberów. Wśród kilkudziesięciu zaproszonych twórców internetowych znajdą się ci najchętniej czytani i oglądani, wokół których buduje się społeczność, którzy swoją wiedzą ogrodniczą i zamiłowaniem dzielą się z tysiącami fanów.  Potencjał tego dwudniowego spotkania tkwi w ogromnej skali dotarcia dzięki
zaangażowaniu blogerów, a ponadto możliwości bezpośredniego spotkania się z prawdziwie zaangażowanymi w pasję ogrodnikami-amatorami. Wsparcie Ogólnopolskiego Konwentu Blogosfery Ogrodniczej to zainicjowanie nowego wymiaru promocji idei zielonej pasji wśród setek tysięcy potencjalnych
odbiorców, którzy poprzez niecodzienny sposób obcowania z ogrodnictwem chętnie przeszczepią je na grunt życia prywatnego.

Moje przemyślenia... Jak tak dalej pójdzie, to okaże się, że to co udało mi się zapoczątkować i nad czym pracuje od kilku lat niedługo rozkwitnie. Praca blogera zostanie doceniona, firmy będą chciały współpracować z najlepszymi. Szczerze mówiąć, widzę świetlaną przyszłość dla nas wszystkich, z czego MEGA się cieszę!

Konwent Bogerów Ogrodniczych – program spotkania

 

30 czerwca 2017
19:00-20:00 Powitanie czytelników i fanów
20:00-21:30 Wydarzenie niespodzianka
Jako że niespodzianka, to szczegóły zdradzimy później. Z pewnością będzie miło, radośnie i angażująco.
21:30-02:00 Grillowisko
Jedzenie i picie do syta. Niekoniecznie zdrowo, niekoniecznie grzecznie, niekoniecznie cicho. A może potańczymy?

1 lipca 2017
11:00-13:00 Spotkania z blogerami
Krótkie opowieści o ogrodniczych fascynacjach, nowe pasje, ekscytujące odkrycia
13:00-14:00 Lunch z blogerami
14:00-17:00 Piknik z blogerami (w razie niepogody – warsztaty na MTP)
Dzielimy się na kilka zespołów i wyruszamy do poznańskich parków, aby w dalszym ciągu rozmawiać o naszej wspaniałej pasji. Czy to nie cudowne, móc leżeć na trawie i opowiadać o pięknych ogrodach, najnowszych fascynacjach i cieszyć się swoją obecnością.
17:00-17:30 Szczęśliwej drogi już czas…
Czyli czas pożegnań, wymiany kontaktów, rozejścia się do domów

Przedstawiam Wam blogerów, którzy już zapowiedzieli udział w spotkaniu
  1. w-ogrodzie.com Wojciech Wardecki – czyli moja skromna osoba;)
  2. Twórcy VbLOGA miejskiOGRODNIK podczas Konwent Blogosfery Ogrodniczej. Cesar i Daro budują razem swoją historię, firmę i VbLOGIwww.miejskiogrodnik.pl od dwóch lat. Łączą wszystkie swoje światy zarówno na stronie internetowej, jak i na kanale youtube. Swoimi doświadczeniami podzielą się podczas Konwent Blogosfery Ogrodniczej
  3. Elficki Zakątek też będzie z nami! Spotkanie z Iwona Roguska pozwoli Wam wejść do tajemniczego ogrodu, gdzie porządek miesza się z chaosem, a warzywa rosną obok wyjątkowych odmian kwiatów.
  4. Tomek Ciesielski i jego obiektyw na pokładzie Konwent Blogosfery Ogrodniczej
    Zapowiada się kolejne fascynujące spotkanie. Tym razem piękne rośliny wystąpią w charakterze modeli, a pobyt w ogrodzie zamieni się w sesję fotograficzną.  Spotkaj Tomek Ciesielski i spójrz przez obiektyw jego oczyma!

 

PODOBNE ARTYKUŁY

2 Komentarze

Twój komentarz