kwiaty do biura – Sansewieria

Jak wiecie, jestem ekspertem w firmie Tomaszewski – Ładne kwiatki od pokoleń, który jest największym dystrybutorem roślin doniczkowych w Polsce. Firmę znam od małego chłopca, kiedy jako ośmio latek wykradałem się samodzielnie z domu, aby samodzielnie jechać przez całe miasto, by choć chwilę móc tam posiedzieć i za kieszonkowe kupić sobie jakiegoś kwiatka.

Kwiaty do biura – Sansewieria

Dziś z prawdziwą DUMĄ mogę powiedzieć, że jestem częścią tej firmy i utożsamiam się z nią w 100%. Czuję, że jestem w tym miejscu, w którym chcę być! Dziś w ramach realizacjo zamówienia dla klienta, dosadzałem w biurze kwiaty doniczkowe. Robiłem to już kilka miesięcy wcześniej dla Softnet Spectrum Sp. z o.o., a teraz doszła nowa partia.

CZEMU SANSEWIERIA?

– ma wyprostowany pokrój – jej pędy i liście nie opadają na ścieżki komunikacyjne w biurze, dzięki czemu nie przeszkadzają w pracy
– jest niezwykle odporna na pracoholizm ludzi – zapomniana potrafi przeżyć długie tygodnie bez podlewania
– ma łady i oryginalny kształt liścia (sansewieria odm. ‚Laurentii’
– Znosi zarówno cieniste stanowisko jak i słoneczne
– Jest ogromne bogactwo form i kolorów liści – cylindryczne, rozety, szablaste, niskie, średniowysokie, wysokie, wąskie, bardzo szerokie.
– nie wymaga regularnego nawożenia co w przypadku biur, ma ogromne znaczenie
– zaliczana jest do roślin oczyszczających powietrze z toksyn

Jeśli więc szukacie roślin do domu lub biura, to z pewnością Tomaszewski – Ładne kwiatki od pokoleń! Serdecznie polecam,

Wojciech Wardecki

winda Wolińskiego

PODOBNE ARTYKUŁY

6 Komentarze

  1. Roślina inaczej zwana językami teściowej. To roślina C4 produkująca więcej tlenu niż większość gatunków i oczyszczająca powietrze np. z oparów związków chemicznych, np. toksycznego formaldehydu. Sukulent odporny na suszę. Rośnie i prezentuje się pięknie w moim biurze tłumaczeń. Wypuściła odnogę, z której wykiełkowała roślinka potomna. Ważne, by jej nie przelać, mniej odporna na przemoczenie niż przesuszenie. Do tego rybki w akwarium i można bez problemu jechać na wakacje bez krzywdy dla roślin i zwierząt.

  2. Sensewieria znakomicie prezentuje się w donicy na stelażu, odpowiedni tu będzie kolor czarny, który współgra z zieloną roślinnością i znakomicie podkreśla charakter kompozycji kwiatowej. Donice osłonki na stelażu prezentują kwiaty na wysokości naszego wzroku co ma ogromne znaczenie przy prezentacji. Odpowiednim obszarem takiej prezentacji będzie nasz salon, biuro będzie również odpowiednie.

Twój komentarz