kwiaty do biura – Sansewieria

Jak wiecie, jestem ekspertem w firmie Tomaszewski – Ładne kwiatki od pokoleń, który jest największym dystrybutorem roślin doniczkowych w Polsce. Firmę znam od małego chłopca, kiedy jako ośmio latek wykradałem się samodzielnie z domu, aby samodzielnie jechać przez całe miasto, by choć chwilę móc tam posiedzieć i za kieszonkowe kupić sobie jakiegoś kwiatka.

Kwiaty do biura – Sansewieria

Dziś z prawdziwą DUMĄ mogę powiedzieć, że jestem częścią tej firmy i utożsamiam się z nią w 100%. Czuję, że jestem w tym miejscu, w którym chcę być! Dziś w ramach realizacjo zamówienia dla klienta, dosadzałem w biurze kwiaty doniczkowe. Robiłem to już kilka miesięcy wcześniej dla Softnet Spectrum Sp. z o.o., a teraz doszła nowa partia.

CZEMU SANSEWIERIA?

– ma wyprostowany pokrój – jej pędy i liście nie opadają na ścieżki komunikacyjne w biurze, dzięki czemu nie przeszkadzają w pracy
– jest niezwykle odporna na pracoholizm ludzi – zapomniana potrafi przeżyć długie tygodnie bez podlewania
– ma łady i oryginalny kształt liścia (sansewieria odm. ‚Laurentii’
– Znosi zarówno cieniste stanowisko jak i słoneczne
– Jest ogromne bogactwo form i kolorów liści – cylindryczne, rozety, szablaste, niskie, średniowysokie, wysokie, wąskie, bardzo szerokie.
– nie wymaga regularnego nawożenia co w przypadku biur, ma ogromne znaczenie
– zaliczana jest do roślin oczyszczających powietrze z toksyn

Jeśli więc szukacie roślin do domu lub biura, to z pewnością Tomaszewski – Ładne kwiatki od pokoleń! Serdecznie polecam,

Wojciech Wardecki

winda Wolińskiego

PODOBNE ARTYKUŁY

5 Komentarze

  1. Roślina inaczej zwana językami teściowej. To roślina C4 produkująca więcej tlenu niż większość gatunków i oczyszczająca powietrze np. z oparów związków chemicznych, np. toksycznego formaldehydu. Sukulent odporny na suszę. Rośnie i prezentuje się pięknie w moim biurze tłumaczeń. Wypuściła odnogę, z której wykiełkowała roślinka potomna. Ważne, by jej nie przelać, mniej odporna na przemoczenie niż przesuszenie. Do tego rybki w akwarium i można bez problemu jechać na wakacje bez krzywdy dla roślin i zwierząt.

Twój komentarz