Laureaci konkursu FLOWER POWER 2015!

Moi Drodzy,

już na wstępie chciałbym podziękować za Wasze zaangażowanie, za piękne zdjęcia, za komentarze, za cudowne słowa jakie dostawałem w prywatnych wiadomościach, za zapraszanie znajomych i dzielenia się swoją pasją którą jest ogrodnictwo, za dodawanie mnie do grona znajomych na FB. Z niektórymi osobami umówiłem się, że odwiedzę ich aby zobaczyć ogrody na żywo lub zaprezentuje je u siebie na blogu i na fanpage’u.

Dzięki nadesłanym zdjęciom potwierdziliście, że ludzie kochają naturę, doceniają piękno roślin i chcą się nimi otaczać. Powiem więcej! Chcą się nim dzielić i uwieczniać je na zdjęciach!

Konkurs „FLOWER POWER 2015” ,uważam za zakończony ogromnym sukcesem! Świadczą o tym statystyki i zasięg jaki miało wydarzenie. Dotarliśmy do ponad 100 TYSIĘCY OSÓB!. Traktuje to jak święto miłośników kwiatów i roślin! Jest się czym cieszyć, bo to nasza wspólna praca, która została włożona aby konkurs zakończył się tak spektakularnym wynikiem. To dzięki Wam, ludziom którzy pokazali prawdziwy „FLOWER POWER” na nadesłanych zdjęciach, którzy poświęcili swój czas na ich zrobienie i wysłanie należą się WIELKIE brawa!  Zapewniliście mi i fundatorom twardy orzech do zgryzienia przy wyborze laureatów!;) Nie było Łatwo – oj nie!

A skoro mowa o fundatorach, to konkurs nie odbyłby się z tak dużym rozmachem gdyby nie oni. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim firmom, które ufundowały nagrody dla laureatów konkursu. Poniżej zobaczcie która firma, co ufundowała i jakie nagrodziła zdjęcia. Przy okazji zapraszam do polubienia ich fanpage’y i zapoznania się z ich ofertą.

Ale ja tu pitu pitu, a Was interesuje pewnie kto wygrał, jakie zdjęcia najbardziej spodobały się fundatorom, organizatorom i kto zebrał najwięcej lajków. Do sedna!

Na pierwszy ogień idzie nagroda od Centrum Ogrodniczego GAJ, które już drugi raz uczestniczy w naszej wspólnej zabawie, za co bardzo dziękuję. W tym roku Centrum Ogrodnicze Gaj, nagrodziło jedną osobę bardzo bogatym zestawem składającym się z 15 rzeczy!  Więcej  na temat nagrody TUTAJ – Nagroda wędruje do Eweliny Klary

Ewelina Klara
Ewelina Klara

Nagroda ufundowana przez firmę Gardenspot – wędruje do Anety Kucharskiej. Więcej o nagrodzie TUTAJ 

Aneta Kucharska
Aneta Kucharska

Przedsiębiorstwo Nasienne TORAF, przyznaje trzy nagrody – jeżeli jesteście ciekawi jaka to nagroda kliknijcie TUTAJ. Nagrodzonymi osobami jest Alicja Mułkowska, Barbara Kucińska i Bożena Ławnicka

Barbara Kucińska
Barbara Kucińska
Alicja Mułkowska
Alicja Mułkowska
Bożena Ławnicka
Bożena Ławnicka

Firma EKONAW, dla trzech osób przygotowała 3 zestawy nawozów – Więcej TUTAJ. Nagrody trafią do Bogusławy Radwan, Jolanty Jaśkiewicz-Krawczyk i Magdaleny Mikołajczak.

Bogusława Radwan
Bogusława Radwan
Jolanta Jaśkiewicz-Krawczyk
Jolanta Jaśkiewicz-Krawczyk
Magdalena Mikołajczak
Magdalena Mikołajczak

Roczna prenumerata magazynu „Przepis na Ogród„, „Mój Piękny Ogród” wędruje do 3 osób! Więcej na ten temat TUTAJ. Prenumeraty wędruje do Agnieszki Malety, Hanny Patery i Magdaleny Greń

Agnieszka Maleta
Agnieszka Maleta
Hanna Pater
Hanna Patera
Magdalena Greń
Magdalena Greń

Firma Cellfastktóra powiekszyła grono fundatorów w ostatnim momencie, nagrodziła 2 osoby. Więcej o nagrodzie TUTAJ, a z tego miejsca gratuluję Małgorzacie Adamczyk i Marysi Ziębie.

Małgorzata Adamczyk
Małgorzata Adamczyk
Marysia Zięba
Marysia Zięba

Na koniec coś ode mnie dla Wam. Wybór nie był łatwy! Nagrody otrzymują:

– Książka „140 projektów małych ogrodów” wędruje do Doroty Lis

Dorota Lis
Dorota Lis

– Książka z autografem Dominika Trzelca wędruje do Grażyny Kluczyńskiej – Więcej TUTAJ

Grażyna Kluczyńska

– Książka „Róże 650 najpiękniejszych odmian” wędruje do Anna Chomiszczak – Więcej TUTAJ

Anna Chomiszczak
Anna Chomiszczak

Nagroda za największą ilośc lajków wędruje do Sabiny Pietrzak, które zebrała 594 głosy!

Sabina Pietrzak
Sabina Pietrzak

Kochani, mimo, że nie wszyscy otrzymali nagrody to uważam, że każdy jest wygranym w tym konkursie! A to dla tego, że pokazaliśmy, że miłośników roślin jest bardzo dużo, że mamy w sobie bardzo pozytywną energię, która nazywa się „FLOWER POWER” i życzę Wam abyście jej nie stracili, bo ludzie kochający rośliny, przyrodę są dobrymi ludźmi chcącymi żyć w zgodzie z naturą. To taki typ człowieka, który chce się otaczać pięknem – tego piękna też Wam życzę na co dzień.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za uczestnictwo w konkursie! Już dziś zapraszam do udziału w trzeciej edycji konkursu w przyszłym roku!

Laureatów proszę o wysłanie adresów na który mają zostać nadane nagrody + numerów telefonów)  – mój maila w-ogrodzie@w-ogrodzie.com.

Pozdrawiam,

Wojtek

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Twój komentarz