Rozpocząłem właśnie drugi rok współpracy z firmą Tomaszewski – Ładne kwiatki od pokoleń, który stał się moim drugim domem. Odwiedzałem go od małego dziecka i czasem bez wiedzy rodziców jechałem przez całe miasto, aby choć przez chwilę tam pobyć i za zebrane pieniądze coś sobie kupić… A dziś z nimi współpracuję…
ładne kwiatki od pokoleń
ładne kwiatki od pokoleń od tomaszewskiego
Tomaszewski – ładne kwiatki od pokoleń

2017 był dla mnie owocnym rokiem –  W salonie kwiatowym przeprowadziłem blisko 40 warsztatów (m.in. tworzenia ogrodów w szkle, kompozycje z wykorzystaniem gwiazdy betlejemskiej, wrzosów, odbywały się także spotkania z ekspertem, podczas których, można było skonsultować się w kwestii wyboru i doboru roślin do domu i biura). Na stronie internetowej pojawiły się liczne porady ogrodnicze, jak pielęgnować i uprawiać rośliny domowe. Wprowadzony został także cykl “roślina miesiąca”, która towarzyszył nam przez 12 miesięcy. Wszystkie proponowane rośliny cieszyły się ogromną popularnością w salonie i klienci chętnie po nie sięgali! Dodatkowo, na Fanpage’u przeprowadzone zostały także pierwsze konkursy, a powiem, że to dopiero początek!

ładne kwiatki od pokoleń
ładne kwiatki od pokoleń na warsztatach


2018 zapowiada się jeszcze lepiej! Odsłonię rąbka tajemnicy i zdradzę, że wczoraj w siedzibie firmy odbyła się dłuuuga rozmowa z władzami firmy, podczas której omówione zostały plany na najbliższy 2018 rok!
Przede mną 365 dni kwitnącej współpracy! Niedługo poznacie szczegóły.

Z pełną odpowiedzialnością, czystym sumieniem i przyjenością polecam i zapraszam Was serdeczne do salonu Tomaszewski po #ładnekwiatki!

Brak komentarzy

Twój komentarz