Nadszedł czas intensywnych prac w ogrodzie, balkonie i na tarasie

Nie codziennie moja twarz pojawia się w gazetach ogrodniczych (poza kilkoma wyjątkami…) Jednak ten „raz” jest zupełnie wyjątkowy, choćby ze względu na towarzystwo w jakim się znalazłem;) W jednej gazecie jestem razem z Jolantą Kwaśniewską, która opowiada o ulubionych kwiatach. Muszę przyznać, że jeszcze nigdy nie byłem tak blisko Pani Prezydentowej jak dziś;);)
Nadszedł czas intensywnych prac w ogrodzie, balkonie i na tarasie
Kocham Ogród z Jolantą Kwaśniewską

Nadszedł czas intensywnych prac w ogrodzie, balkonie i na tarasie – W majowym wydaniu „Kocham Ogród” znalazł się także mój tekst, w którym daje wskazówki co robimy w maju i czerwcu w ogrodzie, na balkonie i na tarasie – W sumie nic odkrywczego, czego żaden ogrodnik by nie wiedział, ale informacje trzeba powtarzać, aby się utrwalały;).

"Kocham Ogród" WOjciech Wardecki
Nadszedł czas intensywnych prac i Spotkanie Blogerów Ogrodniczych
Nadszedł czas intensywnych prac w ogrodzie, balkonie i na tarasie

To jednak nie jest dla mnie tak istotne jak zamieszczona informacja o zorganizowanym Pierwszym Spotkaniu Blogerów Ogrodniczych, które miało miejsce w Poznaniu na początku roku.

Gdyby jeszcze tego było mało, już dziś znajduje się tam informacja o kolejnym spotkaniu, zaplanowanym we wrześniu podczas wystawy „Zieleń to Życie” na które już dziś serdecznie zapraszam!

Bliższe informacje – TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

2 Komentarze

  1. 🙂 Gratuluję zamieszczonego tekstu- czytałam i jako początkująca ogrodniczka dziękuję za te informacje. I może zapytam- czy warto inwestować w wózki na węże ogrodowe? Mój ogród jest duży i słyszałam, że to duża wygoda. Nie chce kupić czegoś co może jest niepotrzebne.

Twój komentarz