Ogród w szkle i las w słoju

Szanowni Państwo, mam  przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Warsztatach tworzenia ogrodów w szkle. Dzięki udziałowi w warsztacie, każdy uczestnik zabierze cząstkę natury ze sobą. Mam nadzieję, że przesłana propozycja przypadnie Państwu do gustu.
Ogród w szkle i las w słoju
las w słoju
Ogród w szkle i las w słoju – wielkość grupy

Aby zapewnić najlepsze warunki uczestnictwa w warsztacie, grupa powinna liczyć maksymalnie 40 osób. W przypadku grupy powyżej 20 osób lub większej zajęcia są współprowadzone przez 2 osoby. Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów w kilku turach.

Ogród w szkle i las w słoju
las w słoju
Ogród w szkle i las w słoju – Materiały wykorzystywane do ich stworzenia:

Do tworzenia ogrodów w szkle, wykorzystane zostaną paprocie i kwiaty doniczkowe które są tolerancyjne na złe warunki. To rozwiązanie dla osób bez doświadczenia w pielęgnacji roślin. Dzięki odpowiedniemu doborowi roślin, uczestnicy bez problemu powinni sobie poradzić z późniejszą pielęgnacją. Dodatkowo do dekoracji słojów, zostaną wykorzystane naturalne materiały takie jak mchy, porosty, gałęzie roślin, szyszki etc.

Ogród w szkle i las w słoju – DOKOGO KIEROWANE SĄ WARSZTATY?

Warsztaty są skierowane do osób, które pragną dowiedzieć się jak stworzyć ogród w szkle krok po kroku. To także idealne zajęcia integracyjne dla firm i rodzin. Warsztaty są przyjazne także dzieciom, które biorąc w nich udział, mam nadzieję – odkryją przyjemność płynącą z tworzenia kompozycji roślinnych w szkle i będą kultywować nową tradycję w domu tworząc własne urban jungle w swojej przestrzeni.

las w szłoju
KTO POPROWADZI WARSZTATY?

Warsztat poprowadzi, Wojciech Wardecki – bloger, ogrodnik z pasji i wykształcenia. Zawodowo zajmuje się projektowaniem ogrodów i tarasów, aranżacją roślin w przestrzeniach biurowych i usługowych. Stały gość w programie „Pytanie na Śniadanie”. Odpowie na każde, nawet najtrudniejsze pytanie.

CZY MUSZĘ JAKOŚ PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO UDZIAŁU W WARSZTATACH?

Proszę zabrać ze sobą kilogram humoru, dwa litry kreatywności i parę rąk 😉 W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji. Wojciech Wardecki, tel. 513 40 40 39,  kontakt@w-ogrodzie.com

Jeśli interesuje Cię wątek ogrodów w szkle i lasów w szkle i chcesz wziąć udział w warsztatach, śledź moją stronę na FB na której zawsze wszystko ogłaszam W-OGRODZIE

PODOBNE ARTYKUŁY

Jeden komentarz

Twój komentarz