Rozpoczynam sezon! Pod dachem, w cieple, w otoczeniu kwiatów, roślin z liśćmi i otulony ładnym zapachem kwitnących kwiatów. Nie ma w tym kszty przesady, ponieważ najbliższe zajęcia ogrodnicze poprowadze u Tomaszewskiego, gdzie wiosna trwa cały rok!
Warsztat #ogrodwszkle
Warsztat #ogrodwszkle
Warsztat #ogrodwszkle

Szata graficzna odrobinę się zmieniła, a to za sprawą mojego kota – jeśli go nie znacie to poznajcie – to jest #typhus. Kot, który podczas jednej relacji na żywo pokazał wszystkim…. No właśnie… Jeśli jesteście ciekawi co pokazał, to zobaczcie FILM  – od razu ostrzegam – oglądacie na swoją odpowiedzialność 😉 Jak się okazuje, pokazywanie tyłka do kamery nie należy do wielkich wyczynów i nawet kot może to robić, tylko z jakąś taką wrodzoną i naturalną gracją. Ale wracam do warsztatów, bo to one są najważniejsze…

Warsztat #ogrodwszkle

to kontynuacja zeszłorocznych warsztatów, które cieszyły się OGROMNYM zainteresowaniem. Niektóre osoby przyjeżdżały nawet z Torunia lub ze Śląska co niezwykle mnie podbudowywało! Na najbliższych warsztatach idziemy o krok dalej. Będziemy robić słoje zamykane za pomocą korka. Tu będziecie musieli wykazać się cierpliwością, spostrzegawczością i obserwować czy nic złego nie dzieje się w słojach. Wiem, że jak już macie doświadczenie ze słojami otwartymi, to z zamkniętymi poradzicie sobie na 100%.

Zalety prowadzenia warsztatów #ogrodwszkle

Uwielbiam prowadzić te zajęcia. Nie tylko u Tomaszewskiego, ale i na terenie kraju – podczas targów na które jestem zapraszany, jako zajęcia integracyjne dla firm, czy kampanii społecznych. Dzięki warsztatom poznaję ogromną liczbę osób z kórymi nawiązuję kontakt. Piszą do mnie wiadomości i jesteśmy przez cały czas w kontakcie co mnie ogromnie cieszy! Mam wtedy poczucie, że moja pasja do roślin nie ma granic, mogę się nią dzielić i często zaszczepiać u innych. Te zajęcia dodają mi energii do dalszego działania.

Mam dla Was w tym roku zaplanowane także inne warsztaty – nie tylko z ogrodów w szkle. Postanowiłem zdradzać stopniowo wszystkie szczegóły z tym związane – powiem jedno – będziecie zadowoleni, bo czuję, że to co mam przygotowane to fantastyczny kierunek! Zanim to nastąpi, zapraszam Was na Warsztat #ogrodwszkle, które odbędą się 24 marca 2018 w Warszawie. Poniżej znajdziecie najczęściej zadawane pytania dotyczące warsztatów: ILE KOSZTUJE UDZIAŁ W WARSZTATACH? 
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Uczestnicy płacą jedynie za materiały, wykorzystane do stworzenia ogrodu w szkle (rośliny, ziemia, keramzyt, wybrane szkło).  SKĄD WZIĄĆ MATERIAŁY?
Rośliny i niezbędne materiały będą dostępne w salonie Tomaszewski. Uczestnik do swojego koszyka wkłada wszystkie wybrane materiały. Po zakończonym warsztatach wykorzystane materiały będą podliczane przy kasie.

DO KOGO KIEROWANy JEST WARSZTAT #OGRODWSZKLE – Warsztaty są skierowane do osób, które pragną dowiedzieć się, jak stworzyć ogród w szkle. Na warsztaty można zabrać także dzieci, które – mamy nadzieję – odkryją przyjemność płynącą z tworzenia kompozycji roślinnych w szkle .

GDZIE I KIEDY ODBĘDZIE SIĘ WARSZTAT #OGRÓDWSZKLE
Warsztaty odbędą się w naszym salonie firmowym przy Al. Krakowskiej 205/211 w Warszawie w dniu 24 marca 2018. Przewidywane są cztery tury warsztatów:
Pierwszy warsztat w godzinach 09.00 – 10.30
Drugi warsztat w godzinach 11.00 – 12.30
Trzeci warsztat w godzinach 13.00 – 14.30
Czwarty warsztat w godzinach 15.00 – 16.30

JAK MOGĘ ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY?
Chęć udziału w warsztatach proszę zgłaszać w wiadomości na FB na stronie wydarzenia, podając wybraną godzinę, swój numer telefonu i adres mailowy. Uwaga! O udziale decyduje kolejność nadsyłanych zgłoszeń.  KTO POPROWADZI WARSZTATY?
Warsztat zostanie poprowadzony przeze mnie czyli Wojciecha Wardeckiego – bloger, ogrodnik z pasji i wykształcenia. Zawodowo zajmuję się projektowaniem ogrodów i tarasów, aranżacją roślin w przestrzeniach biurowych i usługowych. CZY MUSZĘ JAKOŚ PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO UDZIAŁU W WARSZTATACH?
Proszę zabrać ze sobą kilogram humoru, dwa litry kreatywności i parę rąk 😉

Do zobaczenia!

 

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Twój komentarz