Ogrody w szkle i warsztaty ich tworzenia, cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Wszystkich zainteresowanych ich kolejną edycją pragnę poinformować, że odbędzie się ona już 25 listopada.  Jest to dla mnie ogromna przyjemność, ponieważ dzięki nim poznałem samych fantastycznych ludzi i to właśnie na nich powstały piękne dzieła sztuki!

ogrody w szkle

Ogrody w szkle  ILE KOSZTUJE UDZIAŁ W WARSZTATACH? Udział w warsztatach jest bezpłatny. Uczestnicy płacą jedynie za materiały, które wykorzystają do stworzenia ogrodu w szkle (rośliny, ziemia, keramzyt czy wybrane szkło). SKĄD WZIĄĆ MATERIAŁY? Rośliny i niezbędne materiały będą dostępne w sklepie firmowym. Uczestnik do swojego koszyka wkłada wszystkie wybrane materiały. Po zakończonym warsztatach będą one podliczane przy kasie. DO KOGO KIEROWANE SĄ ZAJĘCIA? Warsztaty są skierowane do osób, które pragną dowiedzieć się, jak stworzyć ogród w szkle. Na warsztaty można zabrać także dzieci, które – mamy nadzieję – odkryją przyjemność płynącą z tworzenia kompozycji roślinnych w szkle tak, jak działo się to już przy wcześniejszych edycjach 🙂

Ogrody w szkle – warsztaty

GDZIE I KIEDY ODBĘDĄ SIĘ WARSZTATY OGRODÓW W SZKLE?  Zajęcia odbędą się w naszym salonie firmowym Tomaszewski przy Al. Krakowskiej 205/211 w Warszawie w dniu 25 listopada 2017 (sobota). Przewidywane są dwie tury warsztatów: Pierwszy warsztat w godzinach 09.00 – 10.30, Drugi warsztat w godzinach 11.00 – 12.30, JAK MOGĘ ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY? Chęć udziału w warsztatach proszę zgłaszać na Facebooku, podając w prywatnej wiadomości wybraną godzinę uczestnictwa. Uwaga! O udziale decyduje kolejność nadsyłanych zgłoszeń.

ogrody w szkle
– Ogrody w szkle warsztaty

A jeżeli chcecie spróbować sami stworzyć własny słój, możecie skorzystać z porady:

*Ogród w szkle: jakie materiały są potrzebne do jego stworzenia?

*Jakie wybrać rośliny do ogrodu w szkle?

Brak komentarzy

Twój komentarz