Pakiety pielęgnacyjne: Ogród, Balkon i Taras, Zielone biuro

Pakiety pielęgnacyjne zostały stworzone specjalnie z myślą o Państwa zróżnicowanych potrzebach. Klientów, którzy cenią sobie swój czas, a przy tym lubią przebywać w pięknym otoczeniu zachęcamy do wybrania pakietu, który spełni Państwa wymagania. Do wyboru są trzy rodzaje pakietów: OGRÓD, BALKON&TARAS oraz ZIELONE BIURO.
Pakiety pielęgnacyjne
Pakiety pielęgnacyjne

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, postanowiłem stworzyć pakiety pielęgnacyjne, dzięki którym mogę dopasować ilość potrzebnych wizyt w Państwa ogrodzie, tarasie czy biurze.

Projektowanie i wykonanie poprzedzone są spotkaniem z Klientem, podczas którego ustalane są wszelkie szczegóły. W oferowanych przeze mnie pakietach znajdują się: kompleksowa pielęgnacja, opieka nad roślinami ogrodowymi i domowymi (nawożenie, podlewanie, cięcie, formowanie drzew i krzewów), zakładanie i pielęgnacja trawników (wertykulacja, aeracja, dosiewanie, wałowanie), prace pielęgnacyjne w ogrodzie (odchwaszczanie, nawadnianie, nawożenie, ściółkowanie, zabezpieczanie na zimę itd.), wykonywanie nowych nasadzeń w ogrodach, na osiedlach i innych terenach zieleni należących do osób prywatnych i wspólnot mieszkaniowych, zakładanie instalacji nawadniających, zakładanie oczek wodnych i pielęgnacja znajdującej się w nich flory i fauny, ochrona biologiczna i chemiczna przeciw chorobom i szkodnikom, projektowanie i wykonawstwo nasadzeń balkonowych i tarasowych, zabezpieczanie roślin przed zimą, rekultywacja terenów zieleni.

PAKIETY PIELĘGNACYJNE: OGRÓD

Osobom posiadającym ogród, jak i tym, które dopiero planują jego założenie, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie urządzania zieleni i jej pielęgnacji. Nasza oferta skierowana jest także do posiadaczy balkonów i tarasów, które w tym samym stopniu co ogród mogą stać się oazą spokoju i wytchnienia od codziennego zgiełku. Nie boimy się wyzwań, a każde zlecenie uważamy za możliwe do zrealizowania.

Pakiety pielęgnacyjne

Pakiet BASIC

Jednorazowa wizyta w ogrodzie, trwająca do 8 godzin w terminie ustalonym wspólnie z Klientem. W trakcie wizyty zostaną przeprowadzone najważniejsze prace pielęgnacyjne, takie jak koszenie, nawożenie, przycinanie, dosiewka trawnika, grabienie, porządki.

Cena za wizytę: od 650 zł netto

Cena nie obejmuje materiałów – nawozów, środków ochrony roślin, nasion, roślin, ziemi, kory, a także wywozu nieczystości i usług projektowych.

Pakiet SILVER

Dwukrotna wizyta w sezonie w ustalonym okresie. Podczas wizyty, trwającej do 8 godzin, przeprowadzone zostaną najważniejsze prace pielęgnacyjne, takie jak koszenie, nawożenie, przycinanie, dosiewka trawnika, grabienie, porządki.

Cena za wizytę: od 600 zł netto

Cena nie obejmuje materiałów – nawozów, środków ochrony roślin, nasion, roślin, ziemi, kory, a także wywozu nieczystości i usług projektowych.

Pakiet GOLD

Trzykrotna wizyta w sezonie: wiosna, lato, jesień

Podczas wizyty trwającej do 8 godzin, zostaną przeprowadzone najważniejsze prace pielęgnacyjne, takie jak koszenie, nawożenie, przycinanie, dosiewka trawnika, grabienie, porządki, wertykulacja wiosenna i jesienna, przygotowanie ogrodu na zimę i zabezpieczanie roślin.

Cena za wizytę: od 550 zł netto

Cena nie obejmuje materiałów – nawozów, środków ochrony roślin, nasion, roślin, ziemi, kory, a także wywozu nieczystości i usług projektowych.

Pakiet PLATINUM

Wizyta raz w miesiącu (od kwietnia do listopada)

Podczas wizyty trwającej do 8 godzin, zostaną przeprowadzone najważniejsze prace pielęgnacyjne takie jak koszenie, nawożenie, przycinanie, dosiewka trawnika, grabienie, porządki, wertykulacja wiosenna i jesienna, przygotowanie ogrodu na zimę i zabezpieczanie roślin.

Cena za wizytę: od 500 zł netto

Cena obejmuje materiały, takie jak nawozy i środki ochrony roślin. Cena nie obejmuje nasion, roślin, ziemi, kory, a także wywozu nieczystości i usług projektowych.

PAKIETY PIELĘGNACYJNE: BALKON & TARAS

Pakiety pielęgnacyjne

PAKIET SILVER

W pakiecie SILVER to Klient decyduje, kiedy najbardziej potrzebuje pomocy na balkonie lub tarasie. Czy ma to być wczesna wiosna, termin majowy – kiedy wykonuje się drugie obsadzenia donic – czy może okres późnoletni, a nawet jesienno-zimowy, gdy rośliny na balkonie i tarasie należy przygotować do spoczynku zimowego.

W ramach wizyty zostaną przeprowadzone wszystkie niezbędne zabiegi pielęgnacyjne przy roślinach rosnących na balkonie lub tarasie – przycinanie, podwiązywanie, przesadzanie, sadzenie roślin sezonowych, nawożenie, podlewanie, rozstawienie donic, wykonanie oprysku na choroby lub szkodniki. W ramach pakietu SILVER Klient ma zapewnione środki ochrony roślin i nawozy. Cena nie obejmuje zakupu materiału roślinnego, ziemi, donic czy usług projektowych.

Cena za wizytę: od 550 zł netto

Termin wizyty: do ustalenia indywidualnie z Klientem

 Pakiety pielęgnacyjnePAKIET GOLD

Pakiet GOLD obejmuje trzy wizyty w ciągu roku:

otwierającą sezon wizytę wiosenną po 15 maja, podczas której donice, skrzynie na balkonie i tarasie zostaną obsadzone wybranymi przez Państwa roślinami. Całość zostanie nawieziona, rośliny zostaną przycięte, podlane, zostaną wykonane wszystkie porządki na balkonie lub tarasie, dzięki którym Klient będzie mógł rozpocząć sezon;

wizytę letnią (lipiec/sierpień), w ramach której zostanie przeprowadzone nawożenie, podlewanie, sprawdzenie stanu zdrowia roślin, dosadzenie nowych roślin, zostaną wykonane porządki na balkonie lub tarasie;

zamykającą sezon wizytę jesienno-zimową (październik/listopad lub grudzień), podczas której odbywa się zabezpieczanie roślin na zimę, porządki na balkonie i tarasie, udekorowanie tarasu dekoracjami świątecznymi.

W cenę wliczone są środki ochrony roślin i nawozy na wszystkie 3 wizyty. Cena nie obejmuje zakupu materiału roślinnego, ziemi, donic czy usług projektowych.

Ilość wizyt: 3 w sezonie

Cena za PAKIET GOLD: od 1500 zł netto

Terminy wizyt: wiosna, lato, jesień lub zima

PAKIET PIELĘGNACYJNY PLATINUM

Pakiet PLATINUM obejmuje cztery wizyty w ciągu roku:

wiosenną, otwierającą sezon – pierwsza wizyta (marzec/kwiecień) obejmuje zdjęcie zabezpieczeń zimowych z roślin, porządki na balkonie lub tarasie, sadzenie kwiatów do skrzyń i donic jako pierwsze nasadzenie (bratki, niezapominajki, stokrotki, rośliny cebulowe);

wiosenną – od 15 maja, obejmującą usunięcie pierwszego obsadzenia skrzyń, sadzenie roślin w skrzyniach balkonowych, nawożenie, podlewanie, porządki na balkonie lub tarasie;

letnią – w miesiącach lipiec/sierpień, obejmującą nawożenie, podlewanie, sprawdzenie stanu zdrowia roślin, dosadzenie nowych roślin, porządki na balkonie lub tarasie;

jesienno-zimową – zamykająca sezon (październik/listopad lub grudzień), obejmującą zabezpieczanie roślin na zimę, porządki na balkonie i tarasie, udekorowanie tarasu dekoracjami świątecznymi.

W cenę wliczone są środki ochrony roślin i nawozy.

Cena nie obejmuje zakupu materiału roślinnego, ziemi, donic czy usług projektowych.

Wizyta pielęgnacyjna obejmuje zadbanie o rośliny rosnące na balkonie lub tarasie. W ramach wizyty mogą zostać posadzone skrzynki sezonowe z roślinami.

Ilość wizyt: 4 w sezonie

Cena za PAKIET PLATINUM: od 1600 zł netto

Terminy wizyt: wiosna (dwie wizyty), lato, jesień lub zima

PAKIET PIELĘGNACYJNY: ZIELONE BIURO

Pielęgnacja zieleni w biurach. Cykliczna i doraźna pielęgnacja roślin w biurach. W ramach usługi możecie Państwo liczyć na troskliwe zaopiekowanie się roślinami. Przesadzanie, podlewanie, nawożenie, zwalczanie chorób i szkodników a także wymiana roślin na nowe, pomoc w promocji produktów i wydarzeń ogrodniczych.

 

Pakiet obejmuje kompleksową pielęgnację roślin biurowych.

W ramach wizyty zostaną przeprowadzone wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, takie jak podlewanie, regularne nawożenie, usuwanie uschniętych liści czy przycinanie. Zakres usług obejmuje czyszczenie osłonek i doniczek, przesadzanie i wymianę ziemi w miarę potrzeby. Podczas wizyty zostanie przeprowadzona kontrola zdrowia roślin a w miarę potrzeb także zwalczanie chorób i szkodników metodami bezpiecznymi dla pracowników. Dodatkowo zapewniamy kwiaty i dekoracje w biurze z okazji świąt okolicznościowych, takich jak Dzień Kobiet, Walentynki, Święta Wielkanocne czy Boże Narodzenie.

Cena nie obejmuje zakupu materiału roślinnego, ziemi, donic czy usług projektowych.

Ilość wizyt: 4 w miesiącu

Cena za pakiet: od 1600 zł netto za miesiąc

 

*stawki obowiązują na sezon 2018

PODOBNE ARTYKUŁY

Jeden komentarz

  1. Balkon i taras udekorowane zielenia, bez watpienia wzbudzaja zachwyt. Dodatkowo spelniaja rowniez funkcje praktyczna – w zaleznosci od ilosci dostepnego miejsca sa zakatkami, gdzie mozna odpoczac, poczytac ksiazke czy spedzic milo czas z rodzina i przyjaciolmi. Warto wiec, aby w ich poblizu rosly rosliny, ktore pieknie pachna. Balkony i tarasy to jedne z najbardziej „obleganych” miejsc w ogrodzie latem. Warto wiec, aby cieszyly oko pieknymi i przyjemnie pachnacymi roslinami. W jednym z artykulow pisalem o roslinach odstraszajacych owady . Posadzone na balkonie i tarasie nie tylko wydzielaja aromatyczna won, ale ograniczaja liczbe insektow.

Twój komentarz