PNOS – Sponsor Główny 5. SBO

Z wielką radością i satysfakcją informuję, że 5. SBO ma Sponsora Głównego i jest nim firma PNOS. Jej tradycja sięga 1951 roku. PNOS to jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków towarowych na polskim rynku nasiennym.

PNOS - Sponsor Główny 5SBO

PNOS – Sponsor Główny 5. SBO

Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. to polska firma hodowlano-nasienna i jedno z największych przedsiębiorstw nasiennych w kraju. Spółka posiada ponad 130 odmian własnych warzyw, a w ofercie przedstawia ponad 1 400 pozycji warzyw, kwiatów i ziół, które dedykowane są na rynek profesjonalny i hobbystyczny. Od ponad sześćdziesięciu pięciu lat priorytetem firmy jest dostarczanie nasion najlepszej jakości. PNOS posiada własne laboratorium, które pracuje w oparciu o międzynarodowe normy ISTA, wykonując ponad 14 tysięcy analiz rocznie.

PNOS - Sponsor Główny 5SBO
PNOS – Sponsor Główny 5. SBO

Zakład produkcyjny PNOS w Lublinie jest wyposażony w najnowocześniejsze maszyny do pakowania nasion. Czerpiąc z tradycji i doświadczenia polskiej hodowli, firma skutecznie wprowadza innowacje w zakresie technologii produkcji, logistyki oraz marketingu. PNOS jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. Spółka PNOS zdobyła kolejny złoty medal MTP w 2017 roku za program Nasiona Roślin Miododajnych PNOS. Medal zostanie wręczony na Międzynarodowych Targach Gardenia 2017, które odbędą się w terminie 02-04.03.2017.

Nasiona Roślin Miododajnych PNOS
PNOS - Sponsor Główny 5SBO
PNOS – Sponsor Główny 5. SBO

To nowa linia nasienna, stworzona z myślą o wsparciu środowiska naturalnego pszczół. Rośliny miododajne dostarczają pszczołom surowiec (nektar, pyłek) do produkcji miodu. Nektar bogaty w słodki sok potrzebny jest do zapewnienia energii pszczołom, zaś pyłek kwiatowy bogaty w białko wpływa pozytywnie na wzrost i rozwój larw pszczół. Wyselekcjonowane zostały nasiona takich gatunków roślin, które nie tylko posiadają wydajność nektarową i pyłkową, ale również upiększają ogrody i wpływają na ich kolorystykę. Torebki, w które pakowane są nasiona, charakteryzują się pięknymi zdjęciami obrazującymi roślinę, dużą czcionką, czytelnymi tekstami w trzech językach oraz wyróżnikiem serii w postaci plastra miodu przypominającym o pozytywnym wpływie rośliny na życie pszczół.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą PNOS w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. oraz do odwiedzenia stoiska firmowego na Międzynarodowych Targach Gardenia 2017. Pawilon nr 5, stoisko 33.

Katalog produktów PNOS dostępny jest pod adresem: http://www.pnos.pl/katalogi/katalog-nasienny-pnos-2017/

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Twój komentarz