Prezent na Mikołajki – ogród w szkle

Kto z nas nie lubi prezentów? Każdy je uwielbia. Gdy coś dostajemy czujemy się bardzo wyjątkowi, kochani i najważniejsi. Zwłaszcza jeśli jest to kreatywny i własnoręcznie zrobiony prezent.  Wszyscy pamiętają tradycje losowań mikołajkowych w szkole. Dwa tygodnie przed 6 grudnia każdy ciągnął los z imieniem i nazwiskiem kolegi czy koleżanki z klasy ……i zaczynał się Armagedon.
Prezent na Mikołajki
Prezent na Mikołajki

Jaki kupić prezent na Mikołajki… Bieganie po sklepach za upominkiem. Tylko co można kupić komuś kogo praktycznie nie znamy. Misia lub inną maskotkę która, wyląduje w kącie i będzie zbierała kurz?  Książkę której nikt nigdy nie przeczyta? I tak właśnie narodził się strach przed nietrafionym prezentem.

Prezent idealny jednak istnieje – mamy na niego pomysł.

Mikołajkowy prezent, który jest przepiękny i nie można przejść obok niego obojętnie Najważniejsze, że jest w dobrej cenie. Warsztaty Mikołajkowe z tworzenia lasów w słojach i żarówkach.!!!!!! Na warsztaty możesz przyjść sam lub z osobą towarzyszącą. Wykonać samodzielnie magiczny las i obdarować nim kogoś. Jeśli chcesz możesz też sprezentować voucher na zajęcia. Każdy, kto skorzysta z pewnością będzie zadowolony.

Czy to na pewno dobry pomysł? Sam się przekonaj, że tak!

 Z pewnością tak, jestem tego pewien na 100 procent. Dlaczego mam taką pewność? Już odpowiadam.  Ile znasz osób, które nie lubią zieleni? Każdy ją uwielbia. Ile znasz osób, które nie lubią otaczać się pięknymi przedmiotami? Kochamy estetyczne przedmioty, a jeśli łączą nas jeszcze z naturą, odpowiedź może być tylko jedna. Niezbyt wiele. Jeśli jednak nadal masz wątpliwości, być może boisz się że, opieka nad takim słojem jest zbyt pracochłonna, biegnę rozwiać Twoje wątpliwości. Nie ma nic prostszego! Poczytaj proszę także OPINIE na temat prowadzonych przeze mnie Warztatów.

rbsh
I już jesteś na Mikołajkowych warsztatach. Wybierz tylko wielkość.

 Gratuluję, postanowiłeś przyjechać na Mikołajkowe warsztaty i co dalej? Bez obaw, dostaniesz wszystko co będzie niezbędne abyś mógł stworzyć jedyny i niepowtarzalny prezent dla siebie lub kogoś bliskiego. Zaczniemy od porcji wiedzy niezbędnej, a potem będzie już tylko zabawa. Warsztaty sprawią, że znów odkryjesz w sobie małe dziecko ciekawa świata. Zaskoczy Cię Twoja własna kreatywność. Jedyne co może ograniczać to wyobraźnia i …..wielkość słoja. Czy już przekonałem wszystkich? Mam nadzieję, bo Warsztaty Mikołajkowe to wspaniała zabawa, super towarzystwo i oczywiście najważniejsze –  własnoręcznie wykonany prezent.

Prezent na Mikołajki

Prezent na Mikołajki – Dodatkowe informacje

Warsztaty odbywają się na Żoliborzu w kameralnej grupie do 5 osób.  Dojedziesz do  mnie metrem, tramwajem i autobusem. Jeśli zdecydujesz się wziąć w nich udział szczegóły wyślę w wiadomości na priv…  Aby mieć zapewnione miejsce, należy dokonać płatności na konto: 13 1140 2004 0000 3002 7560 9430  Tytuł wpłaty: Mikołajkowy warsztat + imię nazwisko uczestnika

 

 

PODOBNE ARTYKUŁY

Jeden komentarz

Twój komentarz