Debiut telewizyjny w TVP2 – „PYTANIE na ŚNIADANIE”

Pytanie na śniadanie

Wracam z ogrodu, paznokcie brudne, świeżość nie taka jak była rano, zmęczenie fizyczne i psychiczne… Telefony wydaje głośne „DZYŃ” – wiadomość na facebooku.  Pisze do mnie nie kto inny, jak gwiazda kanału youtube – Agnieszka Jakubowska z „Ogród mówi” : „Daj mi numer do siebie,  jak chcesz byc w tv”. Myślę sobie, ma dziewczyna dobry humor, pewnie sobie żartuje, ale podaje. Z tego miejsca Aga – dziękuję za zaufanie i polecenie;).

Pytanie na Śniadanie

W ciągu 5 minut zadzwonił telefon i odezwał się głos Pani z TV (jak w piosence). Lawina słów zasypuje mi ucho, ogrom oznajmiających informacji zapełnia mi twardy dysk w głowie. Wszystko tak szybko się potoczyło, że nie zdążyłem pomyśleć, kiedy się zgodziłem.

– o czym mam opowiedzieć?

– o roślinach na balkony, tarasy i do ogrodów na okres jesienny . Myślę łatwizna – przecież TYLE TEGO JEST!;) Bułka z masłem!

Wracam do domu z głową pełną pomysłów… i co? i D***PA. Siadam do kompa robię listę roślin…o kurcze jednak nie jest taka długa jak bym chciał! A co sobie myślałem? Przecież jest jesień.  Wszystkie rośliny szykują się do spoczynku;) Ale udało mi się. Lista zaproponowanych roślin zostaje wysłana na maila. NIestety nie udało się wszystkich pokazać i zaprezentować. A miały być Ogniki szkarłatne, miskanty, rozplenice, dynie, irgi, trzmieliny iglaki.

Nadszedł dzień programu

Co to był za dzień!? Istne szaleństwo. Masa myśli, zdenerwowanie – pytania co ja tu robię? Po cholerę mi to było… Odpowiadam sobie w głowie – weź się w garść i nie bądź baba! Wchodzę!

Telewizja Polska
Kiedy wiedziałem już gdzie, co kiedy i jak… Drżącym głosem poprosiłem o wspólne zdjęcie. Przecież nikt nie uwierzy, że Wardecki był w TV. Odpowiem od razu na pytanie – tam mam makeup. Przecież na żywo tak dobrze nie wyglądam;).
Michał Olszański, Anna Popek i Wojciech Wardecki
Michał Olszański, Anna Popek i Wojciech Wardecki

No ale gwóźdź programu! Nie będę trzymać i opowiadać historii swojego życia. W końcu miałem swoje 5 minut sławy – a nawet troszkę więcej;) I powiem jedno….

Wojciech Wardecki Pytanie na Śniadanie

Warto marzyć! Bo marzenia się spełniają! 

PODOBNE ARTYKUŁY

5 Komentarze

  1. […] Tu najlepszy podział zrobił mój nowy kolega – Tomasz Szostak. Nawet nie spróbuję go przebić, bo mi się nie uda. Jego relacja jest uniwersalna, skierowana zarówno do mężczyzn jak i do kobiet. Szczegóły TUTAJ. Tu muszę przyznać, że oferta maszyn bardzo rozbudowana i szeroka. Skierowana jest głownie do firm opiekujących się parkami, terenami miejskimi. Wiem, że pewnego dnia wśród moich klientów pojawi się taki u którego będę mógł jeździć takim traktorkiem i kosić trawę;) RELAKS:). Ale już mówiłem – marzenia się spełniają! […]

Twój komentarz