Konkurs dla Blogerów Ogrodniczych

3 Spotkanie Blogerów Ogrodniczych już za nami. Karty waszych aparatów i telefonów zapewne pękają w „szwach” Fantastycznie, że byliście z nami! Chcielibyśmy to docenić i swoją wdzięczność wyrazić w organizowanym dla Was konkursie na relację z 3 Spotkania Blogerów Ogrodniczych. Szczegóły konkursu pozwolimy sobie podsumować w krótkim regulaminie zamieszczonym poniżej.
Konkurs dla Blogerów Ogrodniczych
Konkurs dla Blogerów Ogrodniczych

Konkurs dla Blogerów Ogrodniczych

Regulamin konkursu:

 1. Uczestnictwo w konkursie oznacza, że uczestnik zapoznał się z treścią regulaminu i akceptuje jego postanowienia.
  2. Konkurs rozpoczyna się w dniu 01.03.2016 i trwa do końca dnia 08.03.2016 włącznie. Wyniki konkursu opublikowane zostaną 14.03.2016 na stronie wydarzenia 3. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych na facebooku.
  3. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich osób fizycznych, które posiadają adres zamieszkania na terenie Polski i prowadzą blog lub inny kanał społecznościowy umożliwiający publikację zgłaszanego w konkursie tekstu.
  4. Podanie danych, w tym danych osobowych, dla celów związanych z konkursem jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie (poprzez wzięcie udziału w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu).
  5. Konkurs jest prowadzony na stronie wydarzenia 3. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych na facebooku.
  6. Udział w konkursie polega na napisaniu tekstu o długości minimum 3 tysiące znaków ze spacjami, będącego relacją – podsumowaniem 3. Spotkania Blogerów Ogrodniczych (w materiale może się również znaleźć relacja z Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2016). Tekst należy opublikować na prowadzonym przez siebie blogu lub innym kanale społecznościowym.
  7. Zgłoszenie tekstu do konkursu polega na przesłaniu linku do opublikowanego wpisu na adres mailowy w-ogrodzie@w-ogrodzie.com w czasie trwania konkursu..
  8. Autor zwycięskiego tekstu otrzyma nagrodę w wysokości 500zł brutto.
  9. Organizatorem konkursu jest blog W-OGRODZIE.COM
  10. Laureat konkursu zostanie wybrany przez organizatorów 3. Spotkania Blogerów Ogrodniczych.
  11. Wybrany tekst zostanie udostępniony na stronie wydarzenia 3. Spotkania Blogerów Ogrodniczych.
  12. Przy ocenie zgłoszonych prac pod uwagę zostanie wzięta kreatywność, pomysłowość i dowcip autora publikacji.

Ogłoszenie wyników: 13 marca 2016

Zapraszamy każdego z Was do udziału w konkursie!;)

PODOBNE ARTYKUŁY

Jeden komentarz

Twój komentarz