Roślina Roku 2019 Plebiscyt

Rok 2019 rozpoczyna się naprawdę niezłą petardą! Petardą rzuconą przez firmę Tomaszewski – największego dystrybutora roślin doniczkowych w Polsce. Lepszego kandydata na ogłoszenie plebiscytu na rośliny roku 2019 nie ma!
Roślina Roku 2019 Plebiscyt

Wyjątkowość tego plebiscytu polega na tym, że to konsumenci, miłośnicy roślin, blogerzy i wszystkie osoby kochające chlorofil, mogą decydować i wybierać tę najlepszą i jedyną w swoim rodzaju, która według nich zasługuje na noszenie tytułu rośliny roku 2019! Nowa królowa, lub król w 2019 roku będzie rządzić na salonach i będzie królować filozofii Urban Jungle. W zeszłym roku, była to monstera, roślina bijąca rekordy popularności! Bez niej nie mogła się odbyć żadna parapetówka roślinna!

Roślina Roku 2019 Plebiscyt
Roślina Roku 2019 Plebiscyt
Jak zagłosować na roślinę roku 2019?

Pod specjalnie przygotowanym wpisem na Facebooku na fanpejdżu firmy Tomaszewski, można oddawać głosy,  wpisując nazwę lub wklejając zdjęcie wybranej przez Was rośliny doniczkowej. Wybór jest bardzo szeroki! Mogą to być rośliny pnące, ozdobne z liści lub kwitnące… Swoich faworytów, możecie także oznaczyć na Instagramie wykorzystując hashtag #roslinaroku2019.

Moda na roślinę roku

Co roku, Instytut Pantone,  ogłasza kolor roku, który powinien odzwierciedlać obecne trendy, zarówno związane z designem, modą, architekturą czy naszym codziennym trybem życia. Podobnie firma Tomaszewski właśnie taką roślinę roku chce ogłosić już po 25 stycznia. Jest to pierwsze wydanie tego plebiscytu do którego zaprasza wszystkich miłośników roślin. Nie wyobrażam sobie, abym mogło mnie w nim zabraknąć i abym nie stał się jego częścią. W końcu to my blogerzy, miłośnicy roślin powinniśmy kreować trendy i wskazywać kierunek.  Tym bardziej się cieszę, że tak znana firma wspiera nas wszystkich i pomaga promować i wyznaczać fajne kierunki w modzie urban jungle!

Moi faworyci

Osobiście mam swoich faworytów, zdradzę wam, że jest to kalatea i alokazja. Ich liczne odmiany mają niepowtarzalny i niesamowite wzory, zarówno na ogonkach i na blaszkach liściowych.  Sprawdzają się w moim mieszkaniu na 5+ i nie ukrywam, że nei poświęcam im specjalni dużo uwagi… Choć należa do grupy roślin wymagających atencji.

Jaka roślina waszym zdaniem powinna być królem lub królową w roku 2019. Dajcie koniecznie znać w komentarzu i zapraszam was do plebiscytu tkże na stronie firmy Tomaszewski

Roślina Roku 2019 Plebiscyt
Roślina Roku 2019 Plebiscyt

Poniżej moja koleżanka –  blogerka Leonarda Dąbrowska z bloga U Leonardy akcenty ogrodowe do odwiedzania którego serdecznie Was zapraszam! W ręku wspomniana calathea orbifolia <3

Roślina Roku 2019 Plebiscyt
Roślina Roku 2019 Plebiscyt
Czy nowo wybrana roślina roku 2019 pobije Monsterę w swojej popularności? dekoracyjności? Odporności na złe warunki? Brak światła? Przekonamy się o tym już niebawem. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w plebiscycie!

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Twój komentarz