Wraz z firmą Tomaszewski – Ładne kwiatki od pokoleń, przypominam, że ROZPOCZYNAMY NAWOŻENIE ROŚLIN DONICZKOWYCH. Marzec to idealny moment do rozpoczęcia nawożenia roślin w domach i biurach.
ROZPOCZYNAMY NAWOŻENIE ROŚLIN DONICZKOWYCHROZPOCZYNAMY NAWOŻENIE ROŚLIN DONICZKOWYCH

Dbając o Wasze rośliny prosimy, abyście stosowali się do zaleceń producenta jakie znajdują się na opakowaniu. Jednocześnie przypominamy, że nawozy do roślin kwitnących można stosować m.in. do skrzydłokwiatu, begonii, anturium, róży chińskiej czy męczennicy.

ROZPOCZYNAMY NAWOŻENIE ROŚLIN DONICZKOWYCH

Nawozy do roślin ozdobnych z liści stosuje się do nawożenia m.in. fikusów, filodendronów, palm, epipremnum czy diffenbachii. Nawozy dedykowane kaktusom i sukulentom stosuje się do opuncji, mammillarii, starców, eszewerii czy sansewierii, a nawóz do storczyków używamy do nawożenia falenopsisa, dendrobium, cymbidium, cambrii, masdevalli czy brassi.

ROZPOCZYNAMY NAWOŻENIE ROŚLIN DONICZKOWYCH
Jeśli nie wiecie jaki nawóz jest potrzebny, zapytajcie naszych kolegów i koleżanek w sklepie – doradzą w wyborze najlepszych produktów. Pytania możecie także przesyłać na Fanpage’u i w utworzonej dla Was grupie dedykowanej roślinom doniczkowym – Kwiaty doniczkowe – Urban Jungle . 

Pamiętajcie!
– Nie przekraczaj zaleconych dawek, bo możesz tym zaszkodzić roślinom!
– Nie używaj nawozów, które stały na balkonie i mogły w zimę zamarznąć. – Nie używaj także nawozów, którym skończyła sie data ważności


Łapcie w rękę konewkę i zacznijcie nawożenie 😉

PODOBNE ARTYKUŁY

Jeden komentarz

Twój komentarz