Jak wiecie, ogrody w szkle plasują się od jakiegoś czasu u mnie na czołówce. Z ogromną pasją i przyjemnością prowadzę warsztaty z ich tworzenia w salonie kwiatowym u Tomaszewskich, które okazały się ogromnym sukcesem. Cieszą się zainteresowaniem a po zakończonych warsztatach uczestnicy dzielą się zdjęciami i doświadczeniami związanymi z ich uprawą i pielęgnacją. Sekret ich tworzenia nie należy jedynie do “wtajemniczonych”.
SBM Life Science
SBM Life Science
Rosnące zainteresowanie ogrodami w szkle

Ogrody w szkle cieszą się niesłabnącym a wręcz rosnącym zainteresowaniem. Już nie tylko Kowalski chce mieć takie cuda w swoim mieszkaniu. Także firmy zainteresowały się tym zagadnieniem. Otrzymuje kilka zapytań w ciągu tygodnia  o ogrody w szkle, ich zakładanie, pielęgnację a także o organizację warsztatów dla firm, które chcą aby ich spotkania były urozmaicone, integrowały  zespół i aby było czymś innym, ciekawszym, związanym z naturą i twórczością!

Warsztat ogrodniczy dla firmy SBM Life Science

Tym razem chciałbym się podzielić i opisać Warsztat organizowany dla firmy SBM Life Science Sp. z o.o. w malowniczym miejscu pod Warszawą,  “Jaworowy Dwór” , który został otwarty jako miejsce spotkań, konferencji oraz szkoleń dla firm. Panuje w nim ciepła i domowa atmosfera. Dworek otacza pięknie zagospodarowany park z liczącym sobie czterysta lat dębem – pomnikiem przyrody, stawem, zabytkowymi wiatrakami, który otula ciszą i spokojem wszystkich przebywających tu Gości. W tak zjawiskowych okolicznościach przyrody warto przebywać i organizować warsztaty – mam nadzieję, że będę miał okazję poprowadzić w nim jeszcze nie jedne warsztaty.

Warsztat odbył się przy okazji celebrowania pierwszej rocznicy istnienia firmy SBM na rynku. I z tego miejsca składam jeszcze raz serdeczne życzenia z okazji pierwszego roczku – może się wydawać, że po roku raczkujecie, ale idziecie mocnym krokiem. Mam nadzieję, że kolejne lata sprawią, że będziecie coraz szybsi i zostaniecie sprinterami na rynku!

SBM Life Science

Uczestniczkami Warsztatów byli liderzy z całej europy – Rosja, Polska, Czechy oraz Słowacja i Ukraina. Dziewczyny były kreatywne i nie bały się eksperymentować z dekoracjami, ozdobami. Łączyły rożne rośliny i materiały ze sobą aby uzyskać najlepszy efekt co z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że się udało.

ogród w słoju - SBM Life Science
ogród w słoju – SBM Life Science

Na koniec Warsztatów, reprezentanci Państw wieszali flagi na swoich słojach dumnie pokazując swoje dzieło.

SBM Life Science
Uczestniczki warsztatów z firmy SBM Life Science

 

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Twój komentarz