Spotkanie Blogerów Ogrodniczych

Miło mi poinformować, że 6. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych odbędzie się w dniach 1-2 września 2017 roku podczas 25. Międzynarodowej Wystawy „Zieleń to Życie” w Warszawie. Blogerzy i redaktorzy kanałów internetowej o tematyce ogrodniczej spotkają się ponownie, by omówić najważniejsze dla nich tematy, wymienić się doświadczeniami, a przede wszystkim spotkać się z czytelnikami i przedstawicielami firm, działających w branży ogrodniczej.
Spotkanie Blogerów Ogrodniczych
Spotkanie Blogerów Ogrodniczych
Nowością będzie współtworzenie przez blogerów ogrodu pokazowego Wystawy – będą oni gospodarzami jednej z jego części. Mottem przewodnim będzie hasło tegorocznej Wystawy: Odetchnij zielenią!
Spotkanie Blogerów Ogrodniczych

6. SBO nie byłoby możliwe bez wsparcia firm, instytucji i redakcji, które zdecydowały się na udział w projekcie. Sponsorami Głównymi Spotkania są PNOS – Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. oraz Protect Garden. Patronatem medialnym wydarzenie objęły: Biznes Ogrodniczy, Gardeners’ World edycja polska, Kocham Ogród, Lider Branży Ogrodniczej, Mój Piękny Ogród, Przepis na Ogród oraz ZielonyOgrodek.pl. Wielkie podziękowania za wspieranie nas w tym co robimy!

Spotkanie nie mogłoby się także odbyć bez wsparcia gospodarza wydarzenia, Międzynarodowej Wystawy Zieleń to Życie. Bardzo się ciesze, że jestem organizatorem tych spotkań i mam możliwość obserwowania jak blogosfera ogrodnicza mocno się rozwinęła na rzestrzeni kilku lat. To m.in dzięki SBO świadomość na temat prawa autorskiego, cenienia swojej pracy i wiedzy jaką posiadamy jest na coraz wyższym poziomie. Choć wiem, że przed nami jeszcze dużo pracy, to DAMY RADĘ!

Już niebawem opublikuję więcej informacji o programie wydarzenia i jego uczestnikach. Zachęcam do śledzenia bloga, a także kanałów na Facebooku: fanpage’a SBO oraz strony wydarzenia.

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Twój komentarz