Co za radość! Wraz z firmą Tomaszewski, dla której pracuję jako ekspert, przeprowadziłem dwa warsztaty tworzenia ogrodów w szkle. Okazały się ogromnym sukcesem frekwencyjnym, a przy tym odpowiedzią na oczekiwania klientów. Jak zapewne wiecie, moda nie może czekać i trzeba w trybie niemalże natychmiastowym odpowiedzieć na potrzeby rynku.

warsztaty tworzenia ogrodów w szkle
warsztaty tworzenia ogrodów w szkle

Pierwszy warsztat odbył się 20 maja w salonie firmowym Tomaszewski przy al. Krakowskiej 205/211 w Warszawie. Przez cały dzień jego uczestnicy tworzyli wymarzony ogród w szkle, wykorzystując zarówno słoje, jak i materiał roślinny dostępny na miejscu. Największą popularnością cieszyły się paprocie, niedośpiany o kolorowych liściach i sukulenty takie jak hatiora czy eszeweria.

warsztaty tworzenia ogrodów w szkle
warsztaty tworzenia ogrodów w szkle
Warsztaty tworzenia ogrodów w szkle

Uczestnicy zaskakiwali niezwykłą kreatywnością w tworzeniu kompozycji pod moim okiem… Ale także przychodzili już ze swoimi pomysłami, które chcieli zrealizować i potrzebowali jedynie fachowego wsparcia przy ich realizacji. Każdy miał możliwość przyniesienia swojego słoja, takiego jak choćby ten z haworsją na zdjęciu powyżej.

Druga tura warsztatów odbyła się już tydzień później, 27 maja. Zainteresowanie udziałem w zajęciach, odbywających się w pierwszym terminie było tak duże, że wraz z dyrekcją firmy Tomaszewski od razu podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu kolejnych. I w ten oto sposób kolejną niedzielę spędziłem ponownie w warszawskim salonie sprzedaży ucząc, radząc i sugerując 🙂

To, co cieszyło mnie najbardziej, to entuzjazm i pomysłowość uczestników spotkań. Ich zaangażowanie dodawało mi energii w momentach, gdy zaczynało odzywać się we mnie zmęczenie wielogodzinnym prowadzeniem warsztatów.  Obserwowanie radości, z jaką ludzie wcielają w życie swoje pomysły i realizują swoje pasje, jest bezcenne! 😉 Dla mnie to doświadczenie było również bardzo cenne i – nie ukrywam – mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości ponownie spotkam się z równie fantastycznymi ludźmi na kolejnych warsztatach.

warsztaty tworzenia ogrodów w szkle
warsztaty tworzenia ogrodów w szkle

Do zobaczenia także z Tobą, czytelniku po drugiej stronie monitor 😉 Możliwe, że się spotkamy już niedługo 😉

Brak komentarzy

Twój komentarz