Czy lubisz cięte kwiaty? Jeśli tak, to zobacz jak mogą się pięknie prezentować w szklanym wazonie osadzonym w pięknym stojaku wykonanym ze sklejki. To idealne rozwiązanie na duże, cięte kwiaty.
Wazon na kwiaty

W tym roku wypuszczam w świat swoje dziecko – stojak wykonany ze sklejki, który może służyć na trzy sposoby!  Stojak na wazon do dużych, ciętych kwiatów. Niedługo nastąpią kolejne odsłony stojaka. Jestem niezwykle podekscytowany tym faktem, bo ten stojak jest lepszy od head&shoulders – łączy w sobie nie 2 a 3 funkcje! Dziś opowiem tylko o jednej z niech.

Wazon na kwiaty
Stojak na wazon do kwiatów

na początku pochwalę się, że to autorski projekt który został przeze mnie wyprodukowany i jest tworzony specjalnie na zamówienie. Od dziś jest dostępny w sprzedaży tylko u mnie 😉 W tak pięknym i stabilnym wazonie będą się pięknie prezentować wszystkie cięte kwiaty. Wyobraź sobie go na komodzie lub stole w domu z pachnącymi liliami. Czujecie to? To także wazon, który możemy też ustawić na podłodze. Klosz został wykorzystany w tym wypadku jako wazon i ma wysokość 42cm. Po włożeniu go do stojaka ma łącznie wysokość 46cm.Wazon na kwiaty

Wazon na kwiaty

Taki wazon na kwiaty to piękny element dekoracyjny podkreślający piękno wstawionych do niego kwiatów. Zaletą tego wazonu i stojaka jest fakt, że ma nowoczesny design, sam w sobie pełni funkcję dekoracyjną i absolutnie zjawiskowo będą się w nim pięknie prezentowały kompozycje z wysokich ciętych kwiatów.

Piękno w rozmiarze XL

Mówi się, że małe jest piękne. Tak to prawda, jednak duże robi zawsze większe wrażenie i do tego więcej może! Tak też się dzieje z prezentowanym przeze mnie wazonem w rozmiarze XL.  Taki wazon to idealne rozwiązanie na długie, smukłe kwiaty takie jak róże, słoneczniki, mieczyki, eustomę, nieśmiertelne goździki. Jeśli kupujecie do domu cięte kwiaty to z  pewnością przyda Wam się garść wskazówek “Jak przedłużyć świeżość ciętych kwiatów” 

Uniwersalność wzoru, doskonała jakość.

Co mogę więcej napisać? Każdy rodzic kocha swoje dziecko – tak też jest w tym wypadku. Z tego powodu wychwalam je i mówię jakie jest ono wspaniałe, oryginalne, że ma niepowtarzalny nowatorski styl. Że będzie pięknie się prezentować jako wazon podłogowy jak i na komodach, stołach, biurkach w recepcji i w kwiaciarniach do prezentacji kwiatów.  Taki produkt jest pięknym i praktycznym prezentem dla kogoś bliskiego. Każde kwiaty będą się w nim fantastycznie prezentować o czym możecie się przekonać oglądając zdjęcia wykonane w Kwiaciarnia Dos Gardenias.   Połączenie natury i rzemiosła do tego perfekcyjne wykonanie i dopasowanie dwóch surowców sprawia, że sojak z wazonem samo w sobie stanowi już małe dzieło sztuki!

Mam nadzieję, że Wam także spodobał się stojak z wazonem i w niedługim czasie złozycie zamwienie na niego. Tym czasem bardzo dziękuję Kwiaciarnia Dos Gardenias za udostępnienie przestrzeni do zrobienia tych pięknych zdjęć! Piękny stojak, piękne wnętrze i piękne kwiaty – co za tercet egzotyczny!

PODOBNE ARTYKUŁY

8 Komentarze

Twój komentarz