TAK! Pomagam! Dzięki temu czuje się lepiej. Wiem, że robię coś dobrego i jednocześnie mam nadzieję, że tym samym pokazuję innym, że to dobra droga, którą warto iść. Wierzę w karmę i w to, że energia którą dajemy, prędzej czy później do nas wraca… Wierzę, że osoby które otrzymały pomoc także pomogą innym.  Na przestrzeni ostatnich dwóch mogę śmiało powiedzieć, że należy pomagać i jest to ZAWSZE DOBRE!
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
będzie pomagaćW-OGRODZIE dla Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
W-OGRODZIE dla Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Rok 2018 rozpoczął się właśnie od tego co kocham robić. W styczniu będę prowadzić warsztaty Tworzenia ogrodów w szkle w Krakowie, o których pisałem wcześniej. Wisienką na torcie, będzie licytacja specjalnie przygotowanych na to wydarzenie słojów. Zostaną one wylicytowane w aukcji dla Wielkia Orkiestra Świątecznej Pomocy, która od 26 lat pomaga i jest naszą wizytówką. To coś, z czego każdy Polak może być dumny. O tej akcji mówi się we wszystkich wiadomościach całym Świat.

Wielka Orkiestra Świątecnej Pomocy – czyli akcja “podaj dalej”

Pamiętacie film “Podaj dalej”? Są trzy asady…

Po pierwsze – ma to być coś, co naprawdę komuś pomoże
Po drugie – coś, czego ktoś nie może zrobić sam
Po trzecie – zrobię coś dla kogoś, kto zrobi coś dla kolejnych trzech osób.

Wierzę, że te zasady będa nam towarzyszyć w tym roku i w latach kolejnych. Jestem przekonany, że dobro które dacie wróci do Was podwójnie, potrójnie… po stokroć silniejsze! Nie myślę tylko o akcji WOŚP, ale  wielu innych organizowanych bezinteresownie przez ludzi o ogromnym sercu – choćby taka jak Justyna Kułakowska z akcją “Pomoc nie zna granic” czy Aleksandra Majorek z akcją “szczęście na głowie” 

Poznajcie proszę te dwie osoby i ich akcje. Każda z nich pomaga na skalę swoich możliwości nie tracąc siły w walce o innych! Ciągle się uśmiechają, sa mądre piękne i dobre! Dziewczyny jesteście wspanałe!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

A co z samą aukcją?

Już wystarczy tego słodzenia 😉 Teraz troszkę o akcji związanej z licytacją. podobno na zimową szarugę,  niedobór wiosny i tęsknotę za żywą zielenią rozwiązaniem jest ogród… Najlepiej taki, zajmujący niewiele miejsca, mieszczący się w niespełna 50 cm słoju. Na tej aukcji, z
której dochód zasili konto WOŚP, można wylicytować jeden z trzech takich ogrodów w szkle,
stworzonych przeze mnie w ramach warsztatów do poprowadzenia których zostałem zaproszony przez ArcelorMittal Poland. Kompozycja stworzona m.in. z paproci, mchów, a przede wszystkim z roślin oczyszczających powietrze spełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także będzie walczyć z nieprzyjaznymi substancjami szkodzącymi naszemu zdrowiu.

Zapraszam do licytacji dla Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i pamitacie o tym, że warto pomagać!

Jeden komentarz

Twój komentarz