Jedna z największych wystaw ogrodniczych w Polsce odbywa się we wrześniu w Warszawie na targach EXPO. Już 26 lat nieprzerwanie króluje w kalendarzu imprez ogrodniczych. Wystawa Zieleń to Życie jest wydarzeniem na którym każdy miłośnik ogrodnictwa i roślin powinien być.

Wystawa zieleń to Życie

Wystawa Zieleń to Życie 2018

Na początku roku największą imprezą otwierającą sezon ogrodniczy jest Gardenia organizowana w Poznaniu do której mam ogromny sentyment i wszystkich serdecznie zapraszam do zobaczenia jej na własne oczy. Od razu ostrzegam! Weźcie ze sobą wygodne buty bo teren jest rozległy i robi się na niej kilometry! Inną imprezą jest raczkująca wystawa Green Days w Nadarzynie. Wystawa jest organizowana na terenie PTAK EXPO – no póki co jest to ptaszek nielot z lichym upierzeniem, ale nadal głęboko wierzę, że kolejne odsłony będą z roku na rok coraz lepsze. Póki co jest więcej folkloru niż architektury krajobrazu i ogrodnictwa. Tym wślizgiem przechodzę do najbardziej kwitnącej i zamykającej sezon Wystawa Zieleń to Życie 2018. Nazwa nie wzięła się z powietrza. Ze stoisk wylewają się wszystkie barwy kwiatów. Wystawcy prezentują najnowsze byliny, odmiany krzewów i drzew. Stoiska kipią roślinami! A niektórzy wystawcy budują stoiska tak piękne, że wokół nich zbierają się tłumy!

Wystawa Zieleń to Życie 2018

Wystawa Zieleń to Życie 2018

Dla osób szukających nowinek technologicznych i rozwiązań ogrodniczych także nie zabraknie atrakcji. Hala z maszynami i urządzeniami ogrodniczymi można powiedzieć, że kipi testosteronem. Jeśli szukasz kosiarek, ciągników, maszyn i urządzeń znajdziesz je podczas tej wystawy. W tej hali znajdą się także wydawcy czasopism i magazynów ogrodniczych.

Wystawa Zieleń to Życie 2018

Byłem przekonany że przeszedłem już przez wszystkie formy udziału w targach. Zacząłem jako “Kowalski” oglądając stoiska wszystkich wystawców. Później zacząłem jako bloger i następnie jako firma ogrodnicza. Kolejnym etapem było organizowanie Spotkań Blogerów Ogrodniczych zrzeszających publicystów ogrodniczych w całej Polsce. W zeszłym roku miałem zaszczyt zbudować ogród pokazowy przed targami z którego jestem niezwykle dumny ponieważ był okupiony potem i łzami  – na szczęście obyło się bez rozlewu krwi 😉

Więc kto wie jaki będzie kolejny etap? Współorganizator? 😉 Drodzy organizatorzy wystawy – tu zwracam się do Was – jakby co, macie mój numer telefonu więc dzwońcie. 

Z nieukrywaną dumą mogę się pochwalić, że w tym roku przeszedłem na kolejny lewel. We wrześniu zostanę wystawcą.  Na swoim stoisku będę uczyć Warszawiaków i osoby biorące udział w Wystawie jak stworzyć ogrody w szkle czy kokedamę!  Z tego miejsca zapraszam wszystkich na moje stoisko zlokalizowane w hali 3 stoisko 3.26.

Na stoisku będę organizować także inne warsztaty do poprowadzenia których zaprosiłem bliskich przyjaciół  lubianych blogerów ogrodniczych, którzy także zaprezentują swoje zdolności. Szczegóły z tym związane będą odsłania stopniowo więc koniecznie obserwujcie mój FANPAGE i na którym wszystko będzie ogłaszane.

W-OGRODZIE I Wystawa Zieleń to Życie 2018 – wpisz do kalendarza

Z tego miejsca serdecznie wszystkich zapraszam do wzięcia udziału w wystawie. Szczegóły znajdują się na plakacie poniżej:

Wystawa Zieleń to Życie 2018

Wystawa Zieleń to Życie odbywa się w terminie 6-7-8 września na ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-122 Warszawa

Szczegóły związane z wystawą znajdziecie pod linkiem -> KLIKNIJ MNIE

Do zobaczenia na Wystawie!

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Twój komentarz