Zieleń to Życie 2018 – Makrama

Węzły, supły, poplątane sznurki, rozplątywanie… Pierwsze o czym pewnie pomyśleliście to WĘZEŁ GORDYJSKI, którym męczyli nas w szkole podstawowej i średniej. Jeżeli nie wiesz jak sobie z czymś poradzić – najlepiej go przeciąć! Tym razem będzie inaczej! Nic nie tniemy, niczego nie wycinamy i nie rżniemy! Wręcz przeciwnie… Zasupłamy, zapleciemy jeszcze bardziej i jeszcze mocniej, a co najważniejsze najpiękniej jak się da! Do tego stopnia, że NIKT nie będzie chciał go rozsupłać!
Zieleń to Życie 2018 - Makrama
Zieleń to Życie 2018 – Makrama
Zieleń to Życie 2018 – Makrama

Wieszanie roślin w makramowych kwietnikach jest jednym ze świetnych sposobów na wyeksponowanie roślin w swoim domu. Oprócz tego, że niesamowicie wygląda jako stylowy dodatek do wnętrza, jest także niezwykle praktyczne – szczególnie w małych mieszkaniach gdzie nie mamy miejsca na ustawianie doniczek. Jest to także świetne rozwiązanie dla osób posiadających małe dzieci oraz niesforne zwierzaki nielubiące dzielić parapetów z innymi obiektami. Sama makrama to sztuka tworzenia za pomocą węzłów, bez użycia dodatkowych narzędzi – do dyspozycji mamy jedynie sznurki, nasze dłonie i nieograniczone możliwości.

Na warsztatach nauczymy się podstawowych węzłów dzięki, którym uczestnicy samodzielnie będą mogli wyczarować swoje własne, niepowtarzalne kwietniki i wyeksponować ulubione rośliny w swoim domu. Wszelkie potrzebne materiały zapewniamy na miejscu. Wyplatać będziemy z bawełnianych sznurków o grubości 5 mm, do zawieszenia wykorzystamy drewniane kółka.

Zieleń to Życie 2018 - Makrama

Zieleń to Życie 1018 - Makrama

Jak makrama to tylko Ania Wiatrowska

Oddaje Was w ręce eksperta nad ekspertami w tej dziedzinie! Nikt inny nie mógł poprowadzić tych zajęć! Te ręce wyplatają cuda-wianki i makramy! Co najwspanialsze, zdobędziecie także wiedzę, która umożliwi Wam we własnym zakresie stworzyć dekoracje do domu, pracy lub stworzenia prezentu dla kogoś. Kilka zdań o samej prowadzącej: „Z wykształcenia, zawodowo i z miłości architekt krajobrazu, ogrodniczka. Upiększanie świata roślinami sprawia mi największą przyjemność tym samym łączę pracę z hobby. Szczęśliwa posiadaczka domowej dżungli, poszukiwaczka wyjątkowych roślin. W wolnym czasie wyplatam kwietniki oraz dekoracje ścienne metodą makramy. Spotkać mnie można w Krakowie, na stronie www.make-it-green.pl, FB i Instagramie”

Przepis na pamięć

Jeśli masz problem z pamięcią i obawiasz się, że zapomnisz o tym warsztacie, to bez obaw! Mamy dla Was rozwiązanie! Czy obiła Ci się o uszy metoda wiązania supełków, aby o niczym nie zapomnieć? To wartość dodatnia tych zajęć! Dzięki temu warsztatowi nie tylko upiększysz swoje wnętrze, ale już nigdy o niczym nie zapomnisz!!! Zrobisz tyle supełków, że wystarczy Ci jeszcze w drugim wcieleniu!

Zieleń to Życie 2018 – Makrama – Jak zapisać się na warsztat

Aby rozwiać Waszą wątpliwość czy zapisać się na Warsztat czy nie, to powiem jedno – ilość miejsc jest ograniczona – o przyjmowaniu decyduje kolejność nadsyłanych zgłoszeń.

Tak więc zgłaszajcie się, zapisujcie a węzeł gordyjski sam się rozsupła dzięki Waszej decyzji!

Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia – możecie też dokonać zapisu na facebooku  

Są przewidziane dwie tury.

Godziny warsztatów ogłosimy już niebawem 😉

Szczegółowy program Zielonego na legalu znajdziecie na moim blogu www.w-ogrodzie.com

Czas trwania warsztatu: 1,5h,  Cena: 60 zł

Warsztaty odbędą się 7 września 2018

 

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Twój komentarz