Zielona energia jednoczy ludzi

Człowiek na swojej drodze spotyka różnych ludzi. Ja mam to szczęście, że wpadam na takich, którzy dzielą ze mną pasję i zainteresowania. Czasami przejawia się to w inny sposób niż mój, nie zakładają ogrodów, nie projektują zieleni, ale kochają ją i pracują z nią na co dzień. I to właśnie oni są współodpowiedzialni za sukces Warsztatowni. Hasło „Zielone na legalu” wskazało nowy kierunek!
zielona energia
zielona energia
Zielona energia jednoczy ludzi

Wszyscy chcą być naturalni, Eko, fit, Wege, trendi. My mieliśmy to wszystko.  Warsztaty, które się odbyły pozwoliły odnaleźć każdemu coś dla siebie.

Natura zapytacie?  „kokedamy – nie tylko dla damy” – tworzone przez Agatę Bromę. Sama natura. Wspaniałe kompozycje roślinne we  własnoręcznie zrobionych „doniczkach”, pokazały wszystkim w jak prosty sposób stworzyć wspaniałą żywą ozdobę do domu, która będzie dumnie się prezentować i długo cieszyć oko.

Eko to cała Joanna Gałązka (offgrodniczka) Czy ktoś z takim pięknym nazwiskiem mógłby zajmować się czymś innym jak zielenią w innej odsłonie? Joasia pokazała nowy trend na biżuterię roślinną. Wraz  z uczestniczkami Warsztatowni stworzyła wspaniałą kolekcję małych dzieł sztuki. Kolczyki, naszyjniki, broszki istne małe cuda. Każda kobieta z biglem chce to mieć.

Ania Wiatrowska (Make it green) , rozplątałaby nawet węzeł Gordyjski, ale po co? Kiedy można się u niej nauczyć zaplatać wspaniałe makramy, w których prezentować będziemy nasze kompozycje kwiatowe. Kiedy nauczymy się zaplatać, przekładać sznureczki, wiązać supełki to co? Mamy wspaniałą ozdobę, której zazdroszczą nam inni.

cof

I teraz ktoś zapyta, „co ty pleciesz człowieku?” Ja nie plotę, to Magdalena Sobolewska  (Barwy Ogrodu) plecie najpiękniejsze wianki jakie widziałem. Precyzja, smak, dobry gust pozwoliły wszystkim uzyskać niesamowite efekty. Niepowtarzalną i unikatową rzecz, która wyraziła ich samych. Gratulacje!

„Zielone na legalu” hasło przewodnie Warsztatowni pokazało jak wiele możemy stworzyć sami lub z niewielką pomocą. Agatko, Aniu, Madziu, Joasiu, to także dzięki Wam udało się stworzyć ten projekt. Każda z Was wniosła powiew świeżości w to wydarzenie. Pokazałyście jak własnoręcznie udekorować dom, i samych siebie. Jestem pewien, że już niedługo spotkamy się na kolejnych zajęciach w Warsztatowni.

LOVE!

 

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Twój komentarz