Wojciech Wardecki: ekspert ogrodniczy

Mam przyjemność podzielić się z Wami niezwykle radosną informacją. Zostałem zaproszony do współpracy przez największego producenta roślin doniczkowych w Polsce. Firmę Tomaszewski sp. z o.o.  znam od małego dziecka, gdy z drugiego końca Warszawy jechałem do ich sklepu, aby popatrzeć na rośliny i pomarzyć, że kiedyś będę mógł z nimi pracować. Nie zakładałem jednak, że zostanę ich ekspertem ogrodniczym!
Ekspert ogrodniczy Wojciech Wardecki
Ekspert ogrodniczy Wojciech Wardecki

Ekspert ogrodniczy: to brzmi dumnie! Zwłaszcza, kiedy chodzi o tak znaną firmę, której kwiaty są obecne w niemal każdym polskim domu i są dostępne w każdym hipermarkecie. Duma mnie rozpiera, że stałem się częścią tej firmy. Mam nadzieję, że uda mi się pomóc niejednej osobie w problemach związanych z uprawą roślin domowych i rozwiążę wiele problemów ogrodniczych.

Ekspert ogrodniczy i jego zadania

Do moich zadań należeć będzie udzielanie porad związanych z szeroko pojętym ogrodnictwem od zakupu roślin począwszy. Będę radzić jak pielęgnować kwiaty domowe, jak je podlewać i nawozić, a także szukać rozwiązań przy zwalczaniu szkodników. Z moich artykułów dowiecie się, jakie kwiaty wybrać do biura, jakie do domu, a jakie do ogrodu; pokażę Wam niezwykłe bogactwo roślin dekoracyjnych z liści i kwiatów.

Tomaszewski – ładne kwiatki od pokoleń

Kiedy poznawałem historię firmy, okazała się ona niezwykle bogata i ciekawa. Na przestrzeni blisko stu lat (firma została założona w 1920 roku!) rodzina Tomaszewskich przeżywała liczne zawirowania, związane z trudną historią Polski w minionym stuleciu. Mimo wszystko firma stała się najbardziej rozpoznawalną marką na rynku ogrodniczym, jeśli chodzi o kwiaty doniczkowe.

Mój rok 2016

W roku 2016 wprowadziłem w swojej firmie wiele zmian, dzięki którym udało mi się osiągnąć kolejny etap, który – mam nadzieję! – zaprowadzi mnie jeszcze dalej. Rozwój firmy, realizacje ciekawych projektów, pozyskiwanie nowych klientów, obecność w ogólnopolskiej telewizji, organizacja kolejnych Spotkań Blogerów Ogrodniczych, a już na sam koniec roku rozpoczęcie współpracy z Tomaszewski Sp. z o.o. sprawiają, że zamykam 2016 z poczuciem zawodowego spełnienia. Mocno wierzę w to, że kolejne doświadczenia pozwolą mi spełnić swoje marzenia i poprowadzą mnie dokładnie tam, gdzie zaplanowałem.

Ekspert ogrodniczy Wojciech Wardecki

PODOBNE ARTYKUŁY

3 Komentarze

Twój komentarz