Firma ogrodnicza

O tym, że firma musi się rozwijać, wie każdy. Jednak strach przed podejmowaniem decyzji i inwestowaniem niektórych paraliżuje i sprawia, że od wielu lat stoją w miejscu. Moim zdaniem stanie w miejscu jest tak naprawdę cofaniem się w rozwoju. Pamiętajcie, że konkurencja nie śpi! Musicie być ze wszystkim na bieżąco.
Firma ogrodnicza
Firma ogrodnicza

W chwili obecnej moja firma ma plan na najbliższe 10 lat. Oczywiście może on ulec zmianie i zostać zmodyfikowany, ale najważniejsze, że znam kierunek, w jakim zmierzam. Konsekwentnie realizuję kolejne punkty, z których jestem bardzo dumny! Pewnie wiecie, że nawet najmniejsze rzeczy wypełniają naczynie i powodują, że staje się pełne. Tak samo dzieje się w mojej firmie ogrodniczej.

Firma ogrodnicza
Firma ogrodnicza

Jest dla mnie oczywiste, że jeśli pojawiają się nowe możliwości, to biorę je pod uwagę i staram się je wykorzystać. Czy boję się tego?… Nie. Kalkuluję ryzyko i oceniam, czy mi się opłaca i w zależności od tego podejmuję decyzję. W tym roku powiększyłem swój zespół o ogrodnika i architekta krajobrazu, którzy swoimi kompetencjami będą wspierać działania firmy, przyczyniając się do jej rozwoju.

Firma ogrodnicza

praca-dla-architekta-krajobrazu

Dużo starań przykładam do tego, aby firma była widoczna. Nie ograniczam się tylko do działań związanych z ogrodnictwem, ale sięgam dalej. Angażuję się w liczne przedsięwzięcia, organizuję konkursy i spotkania, motywuję ludzi do działania, występuję w telewizji. O zmianach zachodzących w firmie pisałem już wcześniej w poście p.t.  Rebranding firmy W-OGRODZIE.COM

wogrodzie Wojciech Wardecki

Choć te wszystkie działania wymagają ode mnie poświęcenia i ogromnych nakładów pracy, wiem, że na końcu tej wytyczonej drogi czeka nagroda.

20160815_102219

Ludzie mogą mi zarzucić, że się w czymś pomyliłem… Ale nigdy mi nie zarzucą, że nie próbowałem!

PODOBNE ARTYKUŁY

Brak komentarzy

Twój komentarz